دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 دی 1400 - 22:54

دانلود کتاب رستاخیز مردگان (نسخه اصلی) PDF لینک مستقیم

دانلود کتاب رستاخیز مردگان نسخه اصلی با ترجمه فارسی که قابلیت چاپ دارد و فرمت آن PDF (پی دی اف) می باشد همراه با لینک مستقیم را می توانید پس از خواندن این مطلب در انتهای آن مشاهده کنید، ابتدا لازم است این توضیحات را کامل بخوانید.
کد خبر : 631865
کتابخانهبه گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا،


دانلود کتاب رستاخیز مردگان نسخه اصلی با ترجمه فارسی که قابلیت چاپ دارد و فرمت آن PDF (پی دی اف) می باشد همراه با لینک مستقیم را می توانید پس از خواندن این مطلب در انتهای آن مشاهده کنید، ابتدا لازم است این توضیحات را کامل بخوانید.


رستاخیز مردگان


درست است که کتاب به عنوان دوست مهربان انسان شناخته شده و همواره توصیه به کتاب و کتاب‌خوانی امری پسندیده است، اما بهتر است قبل از مطالعه هر گونه کتابی ابتدا اطلاعاتی در مورد آن کتاب به دست آورده و بعد از آن، به خواندن کتاب اقدام کنید. همان طور که می‌دانید بسیاری از کتاب‌ها دارای محدودیت‌هایی برای برخی از رده‌های سنی و یا برخی از افراد هستند. از آن جایی که خواندن یک کتاب بسیار می‌تواند در زندگی فرد تاثیرگزار باشد، بنابراین در انتخاب کتاب مناسب دقت لازم را داشته باشید و قبل از خرید هر کتابی ابتدا اطلاعاتی در مورد آن کتاب به دست آورید. در ادامه قصد داریم یکی از مرموزترین کتاب‌های تاریخ را با هم مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی در مورد آن به دست آوریم.


معرفی کتاب رستاخیز مردگان (Necronomicon)


رستاخیز مردگان نام یکی از کتاب‌هایی است که دارای داستان‌هایی در ژانر وحشت بوده و با استقبال بی‌نظیری از طرف مخاطبان مواجه شده است. کتاب رستاخیز مردگان ۱۲۰۰ سال پیش توسط عبدالحضرت و تحت عنوان الضعیف، در سه فصل نوشته شده است. حقایق نوشته شده در این کتاب قدرت‌هایی را در اختیار انسان قرار می‌دهد. البته در صورتی که این حقایق به درستی و در راه درست استفاده نشوند، می‌تواند آینده بشر را تحت الاشعاع قرار دهند.


نسخه اصلی کتاب رستاخیز مردگان توسط لاوکرفت نوشته شده است. لاوکرفت معتقد است که این کتاب در ابتدا توسط ماجراجویی عرب زبان به نام عبدالحضرت که مشهور به عرب دیوانه بوده نوشته شده است. عبدالحضرت در بیابان با موجوداتی ترسناک روبرو شده و راه و رسم مراوده و زندگی با آن‌ها را یاد می‌گرفته است. سرانجام بعد از به پایان رساندن این کتاب، بدن تکه تکه شده عبدالحضرت را پیدا کرده‌اند و علت قتل او نیز ناشناخته مانده است.


رستاخیز مردگان به عنوان یکی از مرموزترین کتاب‌های جهان شناخته می‌شود که راز آن تا به امروز حل نشده باقی مانده است. بسیاری از افراد اعتقاد دارند شما بعد از خواندن این کتاب، خواهید توانست به بسیاری از رازهای جهان خلقت پی برده و کارهای عجیبی مانند احضار روح و یا ارتباط با موجودات ماوراءالطبیعه را داشته باشید.


مشخصات کلی کتاب


دانلود کتاب رستاخیز مردگان


کتاب رستاخیز مردگان یکی از کتاب‌های پررمز و رازی است که با گذشت چند صد سال از نوشته شدن آن، هنوز هم برخی از رازهای آن ناشناخته مانده است. در ادامه برخی از مشخصات کلی کتاب را ذکر خواهیم کرد.  • نام کتاب: رستاخیز مردگان (Necronomicon)

  • نویسنده: اچ پی لاوکرفت، عبدل ال حضرت

  • تعداد صفحات: ۱۳۰

  • موضوع: پیشگویی‌هایی در مورد آینده بشریت، باورهایی در مورد زندگی

  • نوع فایل: Pdf

  • زبان: فارسی


تاریخچه کتاب رستاخیز مردگان


گفتیم گه این کتاب توسط عبدالحضرت نوشته شده است. عبدالحضرت فردی بود که به حوزه‌های مختلف علاقه داشته و دوست داشته تا مطالب عجیب را یاد بگیرد. وی در آن زمان برای دیدن آینده و پیشگویی، دست به کارهای عجیبی می‌زد و به همین دلیل به او لقب دیوانه داده بودند.


یکی از موارد بسیار مهمی که باید بدانیم این است که با توجه به معیارهای شخصیتی که در حال حاضر در زمینه روانشناسی وجود دارد، عبدالحضرت یک فرد طبیعی نبوده است. گفته می‌شود عبدالحضرت روزهای خود را در ویرانه‌های شهر بابل گذرانده و سال‌های آخر عمر خود را نیز به دمشق و شام مهاجرت کرده و کتاب رستاخیز مردگان را در آن‌جا نوشته است.


محتوای کتاب رستاخیز مردگان


خلاصه کتاب رستاخیز مردگان


در این کتاب نکاتی بیان شده است که باعث فروریختن تمامی باورها و ذهنیت افراد در مورد زندگی می‌شود. بسیاری از افرادی که به مطالعه این کتاب پرداخته‌اند، دچار شک بزرگی در زندگی خود شده‌اند. محتوای این کتاب عجیب و شاید کمی ترسناک است و با وجودی که سال‌های طولانی از نگارش آن می‌گذرد، همچنان انسان‌ها برای درک حقایق موجود در این کتاب آمادگی کامل را پیدا نکرده‌اند، از همین رو خواندن این کتاب برای افراد عادی توصیه نمی‌شود.


کتاب رستاخیز مردگان و رازهایی باید در مورد آن بدانید!


گفته می‌شود بعد از این که کتاب رستاخیز مردگان توسط عبدالحضرت به پایان رسید، بدن تکه تکه شده او را پیدا کرده‌اند و دلیل آن هم تا به امروز ناشناخته باقی مانده است. کتاب اصلی که توسط لاوکرفت و در ژانر وحشت نوشته شده است، دارای ۷ جلد است. در این کتاب پیشگویی‌های در مورد آینده بشریت نوشته شده است.


بر روی یکی از مدارکی که از سال ۱۴۸۷ توسط راهب واریموس بر جای مانده، به کتاب مرموزی اشاره شده که خواننده را بسیار تحت تاثیر قرار می‌دهد. واریموس در یکی از نوشته‌هایش اینگونه بیان کرده که:«زمانی که ترجمه کتاب به دستم رسید، مقداری از آن را مطالعه کردم و بقیه آن را بلافاصله سوزاندم، زیرا حقایقی در آن نوشته شده بود که هنوز هیچ کس برای آن‌ها آماده نیست.»


کتاب رستاخیز مردگان به چه زبان‌هایی ترجمه شده است؟


بر طبق شواهد و گفته‌ها، این کتاب در سال ۷۳۰ میلادی در دمشق و به دست عبد الحضرت نوشته شده، بعد از آن و در سال ۹۵۰ میلادی توسط تئودوروس پیلاتوس به زبان یونانی و با نام نکرونامیکون ترجمه شده است. این کتاب در قرن ۱۳ به زبان لاتین، در قرن ۱۵ به زبان آلمانی، در قرن ۱۶ به زبان ایتالیایی و در قرن ۱۷ به زبان اسپانیولی ترجمه شده است.


روش دانلود کتاب رستاخیز مردگان


در کتاب رستاخیز مردگان، علوم ممنوعه‌ای برای احضار و مراوده با شیاطین و اهریمنان آورده شده است. همچنین در این کتاب پیشگویی‌هایی در مورد آینده بشریت وجود دارد و گفته می‌شود تعدادی از پیشگویی‌های نوستر آداموس با استفاده از این کتاب بوده است. افرادی که در زمینه علوم غریبه و متافیزیک فعالیت کرده و یا مایل به یادگیری این علوم هستند، می‌توانند این کتاب را تهیه و از آن استفاده کنند.


البته توجه داشته باشید که بهتر است این کتاب را از جایی معتبر خریداری کرده و به مطالعه آن اقدام کنید. برای دانلود کتاب رستاخیز مردگان به صورت کامل می‌توانید از طریق سایت کتاب خاص اقدام کنید. سایت کتاب خاص یکی از سایت‌های معتبر در زمینه دانلود انواع کتاب است. این سایت یک موتور جست و جوی کتاب است که شما می‌توانید با آسان‌ترین روش و کمترین قیمت کتاب مورد مظر را خریداری کرده و آن را مطالعه کنید.


برای دانلود کتاب رستاخیز مردگان (اینجا) کلیک کنید


انتهای پیام/۴۱۲۹/انتهای پیام/

ارسال نظر
نظرات بینندگان ۱۴ نظر
Iran (Islamic Republic of)
جمعه ۱۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶
۹
من داستان رو جور دیگع شنیدم کع یع راهبع بودع این کتاب رو تو یع شب نوشته و ......
سلام
جمعه ۱۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶
نه
اینطور نیست
سما
Iran (Islamic Republic of)
شنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶
۰
واقیتش من۱۱سالمه و خیلی مهو این کتاب شدم ایا ورداش واقعیه؟
ایاترشناکه؟
ایاباترس خواهم مرد؟
اگه همه ی اینا واقعی باشن بی شک میدم به مامان بابام تا باهم ببینم چ جور کتابیه?
سارا رمضانی
Iran (Islamic Republic of)
جمعه ۲۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸
۱
عالی هست
رضا
Iran (Islamic Republic of)
جمعه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
۱
سلام من این کتاب را خریداری کردم ولی دانلود نشد لطفا راهنمای کنید
منصور
Afghanistan
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۷
۰
خوبه
ثنا
Afghanistan
دوشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
۰
میخوام کتاب را
تهمینه
Pakistan
سه‌شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
۱
به نظر کتاب خوبی است
اکبر
Netherlands
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰
۱
عالی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
۱
من کتاب رو خریداری کردم لینک دانلود برام نیومده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
۱
میتونید به صورت فایل توی واتساپ بفرستید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
۱
زمانی ک خرید کردیم چقدر طول میکشه تا لینک ارسال بشه؟
جاسم
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
۱
دوبار از من پول کم شده ولی لینک فرستاده نشده
Mehran
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
۲
سلام من هزینه کتاب رو پرداخت کردم لینک دانلود واسم اومد ولی لینک باز نمیشه، نمی تونم کتاب رو دانلود بکنم؟ لطفا بهم بگید باید چکار کنم؟
Bahar
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۷
۱
من چند روزه پول خرید کتاب و واریز کردم ولی هیچگونه ایمیل برای من فرستاده نشده ،باید چکار کنم
امیر عباس
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
۱
این کتاب کتاب مورد علاقه ی من است
Larisa
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
۰
من پول رو واریز کردم و حتی دانلودش هم کردم ولی پی دی اف اصلا باز نمیشه!
نه برای من نه برای مامانم
خب اینجوری زده میشه توی ذوق آدم
کتابش رو میخریدم سنگین تر بودم
محمدی
Germany
شنبه ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۴
۰
سلام پولو پرداخت کردم واس ایمیلمم اومد ولی دانلو نمیشه کتاب برام چیکارکنم
هلدینگ شایسته