دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آذر 1400 - 10:19
حسینی‌نژاد در گفت‌وگو با آنا:

ایده‌های نو در کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ارائه می‌شود

نماینده کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران در استان سمنان گفت: سومین کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران با ارائه ایده‌هایی نو در عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه دومین جشنواره ملی ایده‌های خلاق روابط عمومی برگزار می‌شود.
کد خبر : 629017
سید‌امیررضا حسینی‌نژادسیدامیررضا حسینی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در شاهرود اظهار کرد: سومین کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران با ارائه ایده‌هایی نو در عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همراه دومین جشنواره ملی ایده‌های خلاق روابط عمومی و نیز نخستین جشنواره ملی خبر ایران با رویکرد پرونده‌های خبری ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
بیشتر بخوانید:


مدیر روابط عمومی واحد شاهرود نماینده کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران در سمنان شد
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود افزود: این کنفرانس شامل محورهایی مانند ارتباطات مجازی، هنر و روابط عمومی، روانشناسی ارتباطات، روابط عمومی تجاری، مدیریت و روابط عمومی، جامعه‌شناسی ارتباطـات، ادبیات و علوم ارتباطـات، فناوری‌های جدید ارتباطات، علـوم ارتباطات و مدیـریت بحـران، روابط عمومی و پیشگیری از کرونا، رسانه و روابط عمومی و شهر هـوشمند، آسیب‌شناسی اینفودمی(infodemy)، آسیب‌شناسی دیپ‌فیک(deepfake) و جعل عمیق، روابط عمومی سیاسی (دیپلماسی اجتماعی و فرهنگی) و محورهای ویژه نقش علوم ارتباطات در شکل‌گیری کشورهای وارث تمدن ایرانی، نقش علوم ارتباطات در احیای مکتب اصفهان است.


نماینده کنفرانس رویکردهای نوین روابط عمومی ایران در استان سمنان این کنفرانس را یکی از مهم‌ترین رویدادها در عرصه روابط عمومی ایران برشمرد و با تأکید بر شرکت مدیران و کارشناسان روابط عمومی و مشاغل مرتبط در استان سمنان اظهار کرد: دریافت گواهینامه پذیرش مقالات، دریافت گواهینامه آموزشی بین‌المللی، بهره‌مندی از سخنرانی استادان برجسته در حرفه روابط عمومی، نمایه‌سازی مقالات در پایگاه‌های معتبر علمی و انتشار مقالات برگزیده ازجمله مزایای شرکت در این کنفرانس است.


حسینی‌نژاد با بیان اینکه مهلت ارسال آثار ۳۰ دی ۱۴۰۰ است، گفت: در این کنفرانس مقالات برگزیده انتخاب و ارائه خواهد شد پژوهشگران می‌توانند از طریق نشانی وب‌سایت کنفرانس به آدرسhttps://nipr.daneshpajoohan.ac.ir به سامانه دریافت مقالات دسترسی داشته باشند .


وی ترویج اخلاق حرفه‌ای و توسعه دانش ارتباطات اجتماعی، شناسایی و معرفی ایده‌های خلاق در حوزه ارتباطات اجتماعی، ارائه سرفصل‌های جدید آموزشی و پژوهشی به علاقه‌مندان، شناسایی و انتشار پژوهش‌های جدید حوزه روابط و رسانه را ازجمله اهداف این کنفرانس برشمرد.


به گزارش آنا، طی حکمی از سوی رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس، سیدامیررضا حسینی‌نژاد به‌عنوان نماینده این کنفرانس در استان سمنان معرفی شده است.


انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته