دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 آبان 1400 - 11:28
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ مطرح کرد؛

آیا موتورسیکلت‌های سنگین پلاک می‌شوند؟ / آخرین جزئیات از ساماندهی موتورسیکلت‌های سنگین

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ساماندهی موتورسیکلت‌های سنگین گفت: برای این ساماندهی این موتورسیکلت‌ها نیاز است یک کار جمعی اتفاق افتد و اعطای مجوزهای لازم تنها در اختیار پلیس نیست.
کد خبر : 620806
موتور سیکلت سنگین

سردار محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتظامی گروه جامعه خبرگزاری آنا، درباره ساماندهی و امکان ارائه پلاک به موتورسیکلت‌های سنگین اظهار کرد: آن دسته از وسایل نقلیه‌ای که فاقد پلاک هستند، مجوز تردد در سطح جاده و شهرها را ندارند و پلیس بر حسب قانون نباید اجازه تردد به این وسایل نقلیه دهد.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: افرادی که متقاضی پلاک یا مجوزهای متفاوت هستند، می‌توانند برای دریافت آن پیگیری‌های لازم را داشته باشند.


وی با بیان اینکه ما در مراجع ذی‌صلاح برای ساماندهی وضع موجود موتورسیکلت‌سواران سنگین پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا اتفاقات بهتری رخ دهد گفت: موتورسیکلت‌های سنگین نمی‌توانند پلاک شوند و برای ساماندهی این نوع موتورسیکلت‌ها و هویت بخشی به آن‌ها، اقداماتی که نیاز به پیگیری باشد را انجام می‌دهیم.
بیشتر بخوانید:


افزایش جرائم تردد به شهرهای نارنجی / محدودیت‌های تردد پیشنهاد پلیس نیست


اعمال محدودیت‌ تردد شبانه همچنان پابرجاست / آیا تزریق‌کنندگان واکسن جریمه می‌شوند؟


افزایش مدت زمان پرداخت قسطی جرائم رانندگی/ ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های رسوبی
حمیدی با اشاره به لزوم همیاری دستگاه‌های دیگر در این امر افزود: برای این ساماندهی نیاز است یک کار جمعی اتفاق افتد و اعطای مجوزهای لازم تنها در اختیار پلیس نیست و باید سازمان‌های مختلف ورود کنند و ما نیز هر تصمیمی را گرفته شود، اجرا می‌کنیم.


انتهای پیام/۴۱۷۲/پ


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته