دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 شهريور 1400 - 10:33
گل‌محمدی مطرح کرد؛

برنامه دانشگاه آزاد اسلامی برای واکسینه‌کردن نودانشجویان چیست؟

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اعلام کرد: دانشجویان ورودی جدید به محض ثبت‌نام قطعی در دو مرکز واکسیناسیون مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه واکسینه می‌شوند.
کد خبر : 607793
فرهاد گل‌محمدیفرهاد گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در کرمانشاه با تأکید بر اهمیت سلامت دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اظهار کرد: دانشجویان ورودی جدید به محض ثبت‌نام قطعی در دو مرکز واکسیناسیون مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه واکسینه می‌شوند.


وی عنوان کرد: این دانشگاه با ایجاد تمهیدات مناسب به محض تأیید ستاد ملی کرونا با رعایت تدابیر لازم بهداشتی، کلاس‌های تئوری و عملی را برگزار می‌کند، درغیراین صورت با بسترسازی مناسب مانند سال گذشته تا زمان تأیید ستاد کرونا، کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.


برنامه دانشگاه آزاد اسلامی برای واکسینه‌کردن نودانشجویان چیست؟


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه متذکر شد: هدف دانشگاه آزاد اسلامی خدمت‌رسانی به مردم است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.


به گزارش آنا، ثبت‌نام قطعی نودانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از ۲۰ شهریور آغاز شده و از ابتدای مهر هم ثبت‌نام قطعی سایر مقاطع انجام می‌شود.


انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته