دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 مرداد 1400 - 21:04
رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان - لهستان؛

تیم ریکرو و کامپوند جوانان و نوجوانان حذف شدند

تیم ریکرو و کامپوند دختران و پسران در رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان در لهستان با شکست برابر حریفان خود از دور رقابت‌ها حذف شدند.
کد خبر : 600691
تیروکمانبه گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، در ادامه مسابقات تیروکمان قهرمانی جهان که در رده سنی جوانان و نوجوانان در لهستان در حال برگزاری است، تیم ریکرو و کامپوند دختران و پسران در مرحله حذفی با شکست برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.


در این رقابت‌ها تیم کامپوند در رده سنی جوانان با ترکیب پارسا زمانی‌نژاد، آرمین پاکزاد و امیرمحمد قربان‌زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه ۲۲۹ بر ۲۲۴ با شکست برابر این تیم از دور رقابت‌های جهانی حذف شد.


در کامپوند دختران نیز تیم ایران با ترکیب گیسا بایبوردی، ساغر حلوایی و بیتا عاشق‌زاده در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم اسپانیا رفت و با نتیجه ۲۲۳ بر ۲۲۲ شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.


تیم میکس کامپوند جوانان نیز با ترکیب بیتا عاشق‌زاده و امیرمحمد قربان‌زاده در دور یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا رفت و با نتیجه ۱۵۵ بر ۱۵۲ برابر این تیم شکست خورد و از دور رقابت‌های جهانی حذف شد.


در ادامه رقابت‌های تیروکمان قهرمانی جهان همچنین تیم ریکرو نوجوانان با ترکیب ارشک فاضل، نیما نادری و محمدحسین گلشنی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی برابر تیم اوکراین با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و حذف شد.


انتهای پیام/۴۱۲۹/انتهای پیام/

ارسال نظر