دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 تير 1400 - 11:05
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول اعلام کرد؛

تزریق ۲ هزار دوز واکسن کرونا در مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی دزفول

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: بیش از ۲ هزار دوز واکسن در مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید – ۱۹ دزفول تزریق شده است.
کد خبر : 592471
واکسیناسیون خودروییعلی افروس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در دزفول با اعلام اینکه از آغاز کار مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید – ۱۹ تاکنون بیش از ۲ هزار دوز واکسن تزریق شده است، اظهار کرد: این مرکز در مجتمع آموزشی پژوهشی سوداگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با مشارکت دانشگاه و مرکز بهداشت شهرستان و با محور مرکز تحقیقات مراقبت در منزل و مدیریت جهادی جمعی از اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی از تاریخ یک خرداد ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد و اکنون با همه امکانات در حال فعالیت است.


تزریق ۲ هزار دوز واکسن کرونا در مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی دزفول


وی افزود: مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی در فضایی به مساحت تقریبی ۳ هزار متر مربع در دانشگاه فعال شده و به دلیل مدیریت فضایی که صورت گرفته، تجمع مراجعان کاهش یافته و به دلیل سرعت عمل در واکسیناسیون و نظم و انضباط حاکم بر طرح، رضایتمندی بالای مراجعان را در برداشته؛ بنابراین تا پایان واکسیناسیون در اختیار ستاد کرونا شهرستان دزفول خواهد بود.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول اضافه کرد: این واحد دانشگاهی علاوه بر خدمت در طرح واکسیناسیون از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا با فعالیت‌های مختلفی مانند آموزش همگانی کرونا، غربالگری کارکنان و همیاری در طرح شهید سلیمانی در راستای سلامت جامعه با هدف ریشه‌کنی بیماری کووید ۱۹ فعال است.


تزریق ۲ هزار دوز واکسن کرونا در مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی دزفول


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول عنوان کرد: مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی واقع در پردیس آموزشی پژوهشی شهید دکتر حاج احمد سوداگر که بیش از ۴۰ روز است برای افراد بالای ۷۰ سال افتتاح شده به دلیل رضایتمندی بالا همچنان به فعالیت خود برای واکسیناسیون سایر رده‌های سنی طبق جدول زمان‌بندی وزارت بهداشت و درمان ادامه خواهد داد. ساعت فعالیت این مرکز هر شب از ساعت ۲۰ تا ۲۴ بوده و سالمندان می‌توانند بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو، واکسن خود را دریافت کنند.


انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته