دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 اسفند 1399 - 18:13
نجفی تأکید کرد؛

لزوم گسترش تولید بذر هیبرید برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال

رئیس دانشگاه آزاد استان اصفهان تأکید کرد: طرح گسترش تولید بذر هیبرید واحد دهاقان باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال برای جوانان با سرعت پیش برود.
کد خبر : 568631
photo_2021-03-03_11-28-15.jpg

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دهاقان، پیام نجفی در حاشیه بازدید از گلخانه تولید بذر هیبرید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان با مسئولان این دانشگاه نشستی را برگزار کرد.


وی در این نشست اظهار کرد: طرح گسترش تولید بذر هیبرید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال برای جوانان باید با سرعت پیش برود تا با گسترش تولید، مردم بتوانند از فرصت به دست آمده برای یافتن فرصت شغلی و کسب درآمد استفاده کنند.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: این دانشگاه با برخورداری از آب، خاک، هوای خوب و قرار گرفتن در اقلیمی مناسب، قابلیت تولید محصولات کشاورزی زیربنایی و استراتژیک ازجمله بذر هیبرید را دارد.


نجفی یادآور شد:‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان دارای کادر علمی مناسبی بوده و مسئولان این دانشگاه باید با برگزاری کارگاه‌های کوتاه‌مدت آموزشی (حوزه‌های مدیریت و جامعه‌شناسی) به اهداف‌شان در تحقق درآمدزایی غیرشهریه‌ای دست یابند.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان درباره  آزمایشگاه بتن واحد دهاقان عنوان کرد: این آزمایشگاه باید با اتخاذ تمهیدات و جهت‌گیری مناسب، علاوه بر جذب طرح‌های برون دانشگاهی زمینه و بستر ایجاد ارتباط هرچه بیشتر با صنایع و کارخانه‌های استان را فراهم کند.


انتهای پیام/4078/4121/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته