پنجشنبه  15  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ یک‌شنبه دهم فروردین

يكشنبه 10 فروردین 1399 ساعت 09:59
مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را در روز یک‌شنبه دهم فروردین اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور در شبانه‌روز گذشته، ۲ هزار و 298 تردد در محورهای برون‌شهری کشور به ثبت رسیده که نسبت به‌ روز قبل 7.6 درصد کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش آزادراه‌های کرج-تهران با 50 هزار و 434، کرج-قزوين با 46 هزار و 513 و  قزوين-کرج با 45 هزار و 490 بیشترین تردد ثبت‌شده خودرو را به خود اختصاص داده‌اند.

بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور تحت تأثیر مداخلات جوی محورهای رامیان-اولنگ -شاهرود، شمشک-دیزین، شهداد-نهبندان، سی‌سخت-پادنا، وازک-بلده، گنج‌نامه-تویسرکان، پونل-خلخال، سروآباد-پاوه، خرم‌آباد-پل‌دختر، فرعی نور-آب پری، خلخال-اسالم، پل زال- اندیمشک، روانسر-کامیاران، جوانرود-پلنگانه، ثلاث-بزمیرآباد-سرپل ذهاب، جم-ریز، ثلاث-زمکان، ثلاث-کوزران، ثلاث-مله کرمینه-سرپل ذهاب، محور قدیم باغچه-مشهد، چالوس-مرزن‌آباد و بالعکس، رودبار-قلعه گنج، یاسوج-باغچه سادات، کمربندی دیر در بوشهر و جاده تلو در تهران به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

در حال حاضر آخرین وضعیت محورهای شمال بدین شرح است: 

تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت  (رفت و برگشت) روان است.

همچنین محدودیت تردد با تغییر مسیر در برخی محورها به این شرح است:

آزادراه چالوس - مرزن‌آباد و بالعکس از ساعت 19:00 الی 07:00 روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس-مرزن‌آباد انجام می‌شود.

در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های کرمان، اصفهان، لرستان و چهارمحال و بختیاری و همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان‌‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، البرز، بوشهر، تهران، سمنان، خوزستان، قزوین، فارس، قم، مازندران، همدان، هرمزگان، مرکزی، کردستان، خراسان جنوبی، کرمانشاه، گیلان و کهگیلویه و بویراحمد را شاهد هستیم.

با توجه به شیوع بیماری واگیر کرونا در سطح کشور و سرایت آن به اکثر استان‌ها و از طرفی همراهی هم‌وطنان عزیز با توصیه‌های مسئولین وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز از هرگونه سفر و تردد بین‌شهری و ماندن در منزل و در نتیجه عادی بودن شرایط ترافیکی محورها فعلاً تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در ایام نوروز ۹۹ به‌استثناء محموله‌های ترافیکی اجرا نمی‌شود.

البته تردد محموله‌های ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده‌اند، در تمامی راه‌های اصلی برون‌شهری  از ساعت 7 صبح روز دوشنبه تاریخ 99/01/11 تا ساعت 7 روز شنبه تاریخ 99/01/16 ممنوع است. همچنین مجوز تردد برای محموله‌های ترافیکی دارای ضرورت ملی در تاریخ‌ ۹۹/۰۱/۱۰ با هماهنگی پلیس صادر خواهد شد.

شایان‌ذکر است اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت گرفته است که هم‌وطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

گفتنی است بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو  به آن شهر مجاز است.

انتهای پیام/۴۱۰۵/پ

http://ana.ir/i/480125
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ جمعه پانزدهم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ جمعه پانزدهم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/  پنجشنبه چهاردهم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ پنجشنبه چهاردهم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ سه‌شنبه‌ دوازدهم‌فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ سه‌شنبه‌ دوازدهم‌فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ شنبه نهم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ شنبه نهم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ جمعه هشتم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ جمعه هشتم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ پنج‌شنبه هفتم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ پنج‌شنبه هفتم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ چهارشنبه ششم فروردین

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ چهارشنبه ششم فروردین