دوشنبه  18  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد:

حس انگيزه و اميدواری را در دانشگاه آزاد اسلامی بسترسازی كرده‌ايم

پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت 19:47
رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: پذيرای ايده‌هايی هستيم كه بتواند مسائل، معضلات و مشكلات كشور را حل كند و به سمت دانشجويان دست ياری دراز می‌كنيم؛ چراکه حس انگيزه و اميدواری را در دانشگاه بسترسازی كرده‌ايم. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بروجرد، به‌مناسبت گرامی‌داشت روز دانشجو، مراسمی در سالن همايش‌های علامه شهيدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با حضور فرماندار بروجرد، هيئت رئيسه واحد و تعداد كثيری از دانشجويان اين واحد دانشگاهی برگزار شد.

در اين مراسم داريوش جاويد ضمن تبريک روز دانشجو، با ذكر تعدادی از دستاوردهای اين واحد گفت:« دانشگاه آزاد اسلامي بروجرد با كسب 230 امتياز از امتياز 2170 به 2400 ارتقا يافته است كه كسب اين تعداد امتياز در بين واحدهای غرب كشور بی‌نظير است.»

جاويد با اشاره به رتبه بندی واحدهای دانشگاهی به سطوح ويژه، 1، 2 و 3 افزود: «طبق اين دسته‌بندی واحدهای تهران و مراكز استان‌ها جزء واحدهای ويژه قرار دارند و بقيه واحدها در سطوح 1 تا 3 طبقه بندی می‌شوند اما با توجه به پتانسيل و قابليت‌های اين واحد علیرغم اينكه بروجرد مركز استان نيست جزء "واحدهای ويژه" تقسيم بندی شده است و به‌جزء استان‌های تهران و اصفهان كه واحد نجف آباد هست اكنون در لرستان، دو واحد دانشگاهی با سطح ويژه داريم. » 

رئيس واحد بروجرد كسب رتبه در جشنواره فرهيختگان، انتخاب يكی از دانشجويان به‌عنوان دانشجوی نمونه كشوری در سال گذشته و قهرمانی جهان در ورزش  را از ديگر موفقيت‌های اين واحد عنوان كرد كه توسط دانشجويان كسب و موجب اعتلای نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد شده است.

وی با معرفی امكانات و قابليت‌های واحد بروجرد افزود: واحد بروجرد دارای بزرگ‌ترين كلينيک دندان‌پزشكی در غرب كشور است و با دارا بودن مركز پزشكی خاص پذيرای بيماران دياليزی و سرطانی است. همچنین نخستين قرارگاه دائمی جهادی در بخش بهداشت و درمان در غرب كشور توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد راه اندازی شده است.

جاويد با اشاره به بيانيه گام دوم انقلاب گفت: موتور پيشرانِ اين بيانيه، جوانِ مؤمنِ متعهدِ متخصص است كه شما عزيزان هستيد و با توجه به پتانسيل‌های موجود می‌توانيم به تمدن اسلامی دست يابيم.

جاويد در خاتمه سخنانش گفت: ما بايد به سمت دانشگاه مسئله محور حركت كنيم. در اين راستا از طرح‌ها و ايده‌ها دانشجويان استقبال می‌كنيم و پذيرای ايده‌هايی هستيم كه بتواند مسائل، معضلات و مشكلات كشور را حل كند و به سمت اين دانشجويان دست ياری دراز می‌كنيم؛ ما حس انگيزه و اميدواری را در دانشگاه آزاد اسلامی  بسترسازی كرده‌ايم. 

سخنران ديگر اين مراسم فرماندار بروجرد، ضمن تبريک روز دانشجو،گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فضایی برای بیان آزاد عقاید ایجاد کرده است.

عبدالرحیم رحیمی افزود: امروز به برکت انقلاب، دانشجویان در دانشگاه‌ها به‌راحتی عقاید و نقطه نظرات خود را بیان می‌کنند و این آزادی بیان ثمره خون شهیدان است.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران متعلق به همه آحاد ملت است و هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که نظام متعلق به یک قشر خاص است.

فرماندار بروجرد بیان کرد: انقلاب باید با مشی‌اعتدال و همراهی همه آحاد ملت و مسئولان  و اتحاد و همبستگی اداره شود.

رحیمی افزود: رهبر معظم انقلاب در خنثی کردن توطئه اخیر دشمنان نقش وحدت آفرین داشت و با سخنان مهم‌شان به حوادث و اغتشاشات اخیر پایان داد.

وی بیان کرد: امروز جامعه اسلامی ایران به وحدت و همدلی نياز دارد، اين نظام متعلق به همه است و باید از تفرقه، که دشمنان به دنبال آن هستند دوری کنیم.

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: ۴۰ سال از انقلاب گذشته و فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشته‌ایم و امروز به دشمنان اجازه دخالت در امور کشور را نمی‌دهیم.

رحیمی با اشاره به مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد و تعریض جاده دسترسی به این دانشگاه افزود: همه تلاش خود را برای تعریض هر چه سریع‌تر این جاده خواهیم کرد ولی متأسفانه با توجه به اعتبارات مالی ضعیف و عدم همكاری برخی معارضين، عملیات احداث اين جاده به کندی پيش می‌رود.

در اين مراسم بيانيه‌ای در محكوميت اغتشاشات و آشوب‌های اخير كشور، توسط يكی از دانشجويان قرائت شد.  برنامه‌های متنوع ديگری همچون كليپ معرفی واحد، كليپ آشنايی با وقايع 16 آذر1332 پخش و بيانيه چند تشكل دانشجويی خوانده شد.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/448645
لیست رشته ها و انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

لیست رشته ها و انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد معرفی شد‎

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد معرفی شد‎

معرفی 2 اثر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد به جشنواره فرهیختگان

معرفی 2 اثر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد به جشنواره فرهیختگان

گرامیداشت روز دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

گرامیداشت روز دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

دانشجو شاخصه فرهنگ‌محوری و حق‌خواهی است

دانشجو شاخصه فرهنگ‌محوری و حق‌خواهی است

رقابت 38 دانشجو در آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان

رقابت 38 دانشجو در آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان

خدمت‌‌رسانی كلينيك سيار دندانپزشكی دانشگاه آزاد بروجرد در پلدختر 

خدمت‌‌رسانی كلينيك سيار دندانپزشكی دانشگاه آزاد بروجرد در پلدختر 

افتتاح يادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد بروجرد در آينده نزدیک

افتتاح يادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد بروجرد در آينده نزدیک