دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

امیر واحدی: درخشش اسلام و نظام جمهوری اسلامی به برکت خون سیدالشهدا (ع) است

امیر واحدی: درخشش اسلام و نظام جمهوری اسلامی به برکت خون سیدالشهدا (ع) است
امیر سرتیپ خلبان واحدی در بازدید از اردوگاه کوهستان دانشجویان دانشگاه شهید ستاری گفت: یکی از درس‌های قیام امام حسین (ع) ایستادگی در مقابل حکومت‌های نامشروع و یزید‌های زمانه است و در زمانه ما رژیم منحوس صهیونیستی یزید زمانه محسوب می‌شود.
کد خبر : 921885

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در اردوگاه تابستانی کوهستان دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری در امام زاده هاشم (ع)، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف اردوگاه تابستانی، روند آموزش دانشجویان را مورد بررسی قرار داد.

امیر سرتیپ خلبان واحدی در جمع دانشجویان، ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) گفت: اگر الان اسلام و شیعه زنده است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر قله می‍درخشد به برکت خون حضرت سیدالشهدا (ع) است.

وی افزود: یکی از درس‌های قیام امام حسین ایستادگی در مقابل حکومت‍های نامشروع و یزید‌های زمانه است و در زمانه ما رژیم منحوس صهیونیستی یزید زمانه محسوب می‍شود که با تسلیحاتی که استکبار جهانی و کشور‌های غربی در اختیارش گذاشته‌اند مردم بی دفاع غزه را مورد حملات ناجوانمردانه قرارداده است و امروز وظیفه ما این است در مقابل این تهاجم و حملات از آنان حمایت کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به دانشجویان اظهار کرد: قدر دوران آموزش را بدانند و سعی خود را در یادگیری بهتر بگذارید تا در آینده افسری با ایمان، معتقد، باسواد و سالم پرورش یافته باشید.

امیر سرتیپ واحدی اظهارداشت: امروز شما جوانان باید با نظم و آموزش کارآمد، آماده نبرد در تمام عرصه‌های مختلف باشید و آینده درخشانی را برای نیروی هوایی در تراز انقلاب رقم بزنید.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این دوره‌ها در شرایط خاص آب هوایی کویر، کوهستان و جنگل آموزش جهت شرایط رزم در این مناطق بوده است، تصریح کرد: مواجهه با مشکلات اجتناب ناپذیر است، اما میزان یادگیری از مشکلات به خودتان بستگی دارد، وقتی در یک موقعیت ناخوشایند و سختی قرار می‍گیرید باید با نهایت دقت، تجزیه و تحلیل کنید تا مشکلات را با توجه به شرایط، به حداقل برسانید و از آنها درس‍های آموزنده بگیرید و به تجربیات خود بیافزایید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته