دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

صنعت برق برای تامین برق مراکز برگزاری آزمون سراسری آماده است

صنعت برق برای تامین برق مراکز برگزاری آزمون سراسری آماده است
مدیرعامل شرکت توانیر از آمادگی صنعت برق برای تامین برق پایدار مراکز برگزاری آزمون سراسری طی امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) خبر داد.
کد خبر : 921821

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا از وزارت نیرو، مصطفی رجبی مشهدی گفت: به رغم افزایش شدید دما و به تبع آن رشد شدت مصرف برق در کشور، صنعت برق تمام توان خود را برای تامین برق پایدار کشور به ویژه طی امروز و فردا که مرحله دوم کنکور سراسری در کشور برگزار می‌شود به کار بسته و علاوه بر اتخاذ تمهیدات لازم در این خصوص، نیرو‌های عملیاتی خود را به منظور نظارت و آماده باش کامل در مراکز برگزاری آزمون مستقر کرده است.

وی از استقرار و ورود دیزل ژنراتور‌های سیار به مدار برای اطمینان از پایداری شبکه برق مراکز برگزاری کنکور خبر داد و تصریح کرد: سامانه ١٢١ مرکز اتفاقات برق همچون همیشه به صورت شبانه روزی در صورت بروز هرگونه خاموشی و خسارت ناشی از حوادث شبکه برق آماده اند تا در صورت دریافت گزارش‌های احتمالی، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق شهروندان و به ویژه مراکز برگزاری آزمون اقدام کنند.

مدیرعامل توانیر در عین حال خاطرنشان ساخت: برنامه ریزی لازم در خصوص اطمینان از پایداری برق حوزه‌ها صورت گرفته و آموزش‌های لازم نیز به مسوولان این حوزه‌ها به منظور تسهیل ارتباط با نیرو‌های عملیاتی و حوادث این شرکت برای رفع مشکلات احتمالی پیش آمده در حوزه برق ارائه شده است.

سخنگوی صنعت برق ضمن آرزوی موفقیت در آزمون سراسری برای آینده سازان کشور گفت: نیرو‌های عملیاتی صنعت برق تمامی تلاش خود را به کار خواهند بست تا کوچکترین اختلالی در تامین برق حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری ایجاد نشود.

انتهای پیام/

برچسب ها: برق
ارسال نظر
هلدینگ شایسته