دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

دستور رئیس سازمان بازرسی برای نظارت بر ارائه خدمات به زوار اربعین

دستور رئیس سازمان بازرسی برای نظارت بر ارائه خدمات به زوار اربعین
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به معاونان مربوطه و بازرسان کل به ویژه استان‌های مرزی کشور ماموریت داد به صورت فوق‌العاده بر نحوه آمادگی دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی نظارت داشته باشند.
کد خبر : 921388

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، ذبیح الله خدائیان به معاونان مربوطه و  بازرسان کل استان‌ها به ویژه استان‌های مرزی از جمله ایلام، خوزستان و... ماموریت داد که بر نحوه آمادگی دستگاه‌های مختلف در خصوص تهیه بلیت هواپیما، اتوبوس، نحوه خدمت رسانی به زوار نظارت داشته باشند.

رئیس سازمان بازرسی در این رابطه تاکید کرد: با توجه به فرارسیدن ماه محرم و همچنین در پیش بودن کنگره عظیم اربعین حسینی و پیش بینی تردد میلیون‌ها زائر ضروری است تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به زائران از سوی دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفته و بر این اساس آمادگی دستگاه‌ها برای ارائه خدمات به زوار مورد رصد و نظارت قرار گیرد.

وی گفت: در این راستا باید به صورت مستمر بر نحوه آمادگی دستگاه‌ها نظارت داشته و در صورت مشاهده ترک فعل یا اهمال، در چارچوب موازین قانونی اقدام کنند.

نظارت و بازرسی در نحوه مدیریت، ساماندهی امور و خدمات‌ رسانی به زائران، نظارت‌ بر نحوه تأمین وسایل حمل‌ و نقل عمومی و اقلام مورد نیاز، تأمین انواع سوخت مورد نیاز (شامل بنزین، گازوئیل و...)، تسهیل ورود و خروج، تأمین رفاه و آسایش هموطنان در مبادی مرزی و... از جمله موضوعاتی است که دکتر خدائیان به آنها اشاره کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته