دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 تير 1403 - 15:08

تماس تلفنی مخبر با خانواده شهدای حمله تروریستی صندوق انتخابات ریاست جمهوری

تماس تلفنی مخبر با خانواده شهدای حمله تروریستی صندوق انتخابات ریاست جمهوری
سرپرست ریاست جمهوری در تماسی تلفنی با خانواده شهیدان جلیل پیران و ابراهیم مرمزی، شهدای حمله تروریستی در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، گفتگو کرده و احوال آنان را جویا شد.
کد خبر : 921276

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری در تماسی تلفنی با خانواده شهیدان جلیل پیران و ابراهیم مرمزی، شهدای حمله تروریستی در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، گفت‌وگو کرده و احوال آنان را جویا شد.

مخبر در گفت‌وگوهای تلفنی جداگانه با خانواده دو شهید نیروی انتظامی که در جریان صیانت از آرای مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند، از آنان دلجویی کرد.

سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به اینکه تلاش‌های مجاهدان گمنامی همچون این دو شهید عزیز در فراهم کردن زمینه برگزاری حماسه انتخابات، فراموش نشدنی و در نزد خداوند متعال ماجور است، اظهار داشت: دشمنان این مرز و بوم برای عدم برگزاری انتخابات و یا کم رونق شدن آن، از هیچ اقدامی دریغ نکردند، اما اراده مردم ایران بار دیگر تلاش دشمنان را به شکست کشاند.

مخبر همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌ها و سرعت عمل نیروهای امنیتی و انتظامی در شناسایی و دستگیری عاملان این حمله، بر رسیدگی قضایی فوری به این جنایت تاکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته