دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
فرمانده هوانیروز ارتش:

پیشرفت هوانیروز نتیجه جهاد شبانه‌روزی کارکنان ارتش است

پیشرفت هوانیروز نتیجه جهاد شبانه‌روزی کارکنان ارتش است
فرمانده هوانیروز ارتش گفت: رشد و پیشرفت هوانیروز با وجود تحریم و فشارهای خارجی به دست آمده که نتیجه جهاد شبانه‌روزی کارکنان ارتش است.
کد خبر : 921170

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر سرتیپ قاسم خاموشی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در اولین کنگره شهدای هوانیروز با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، گفت: جا دارد که از مردم بزرگوار ایران اسلامی برای حضور پرشور و گسترده پای صندوق‌های رأی تقدیر و تشکر کنیم.

وی ادامه داد: روز ۱۹ تیر مصادف است با رژه هوایی و زمینی در محضر امام خمینی (ره) در شهر قم که آن روز نقطه عطفی در تاریخ هوانیروز و نیروی زمینی است.

فرمانده هوانیروز ارتش، ولایت مداری و پیروی از ولایت فقیه را از ویژگی‌های بارز کارکنان هوانیروز دانست و گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز همواره شاهد رشد و پیشرفت هوانیروز بوده ایم که این موفقیت‌ها با وجود تحریم و فشار‌های خارجی به دست آمده که نتیجه جهاد شبانه روزی کارکنان ارتش است.

امیر خاموشی در ادامه به خدمات هوانیروز اشاره کرد و گفت: در ۱۷ نقطه کشور پایگاه‌های امداد و نجات هوایی مستقر است که به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند، همچنین در سیل و زلزله و سایر مسائل مانند انتخابات بالگرد‌های هوانیروز ارتش حضور چشمگیر دارند و پیش گام سازندگی در کشورند.

فرمانده هوانیروز در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از خانواده‌های محترم شهدا بویژه شهدای هوانیروز، گفت: پیشرفت‌های کشور در عرصه‌های مختلف مدیون مجاهدت‌های شهدا و خانواده‌های آنهاست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته