دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 تير 1403 - 18:17

پیام تبریک مفتی اعظم روسیه به پزشکیان

پیام تبریک مفتی اعظم روسیه به پزشکیان
مفتی اعظم و رئیس اداره امور دینی مسلمانان فدراسیون روسیه در پیام تبریکی به مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، پیروزی وی را در انتخابات تبریک گفت.
کد خبر : 921119

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در پیام مفتی راویل عین الدین خطاب به پزشکیان آمده است: اینجانب از طرف امت ۲۵ میلیون نفری مسلمانان روسیه، از طرف علمای مسلمان این کشور و از طرف خودم، انتخاب جنابعالی را به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک می‌گویم.

عضو شورای تعامل با انجمن‌های مذهبی تحت ریاست رئیس جمهور روسیه در این پیام تصریح کرد: روابط دوستانه و حسن همجواری روسیه و ایران دارای سابقه‌ای طولانی است و همکاری مثمر ثمر و چند جانبه شورای مفتیان و اداره امور دینی مسلمانان فدراسیون روسیه در این راستا، نشان دهنده تمایل مشترک ما برای اتحاد امت جهانی است.

مفتی عین‌الدین در ادامه این پیام آمادگی اداره دینی مسلمانان روسیه برای همکاری در راستای تقویت روابط سازنده بین دولت‌های روسیه و ایران به نفع مردم دو کشور دوست و در راستای صلح و ثبات را اعلام کرد.

مفتی اعظم روسیه در پایان این پیام از خداوند منان، توفیق پزشکیان را در تلاش برای تحقق خواسته‌ها و آرمان‌های ملت ایران و تحکیم جایگاه جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی را خواستار شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته