دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 تير 1403 - 12:44

پیام تبریک جامعه روحانیت مبارز به ملت شریف ایران و  رئیس جمهور منتخب

پیام تبریک جامعه روحانیت مبارز به ملت شریف ایران و  رئیس جمهور منتخب
رئیس جامعه روحانیت مبارز با انتشار پیامی به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.
کد خبر : 921039

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام علی موحدی کرمانی، رئیس جامعه روحانیت مبارز با انتشار پیامی به مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام تبریک جامعه روحانیت مبارزبه ملت شریف ایران و  رئیس جمهور منتخب

با همت و اراده ملت بزرگ ایران در دو جمعه پیاپی در تیر ماه ۱۴۰۳ حماسه دیگری رقم خورد و به یاری خدای سبحان، دشمنان و بدخواهان را شرمسار و دوستداران انقلاب را امیدوار ساخت. با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ملت ایران بار دیگر نشان داد که همواره با درک شرایط داخلی و جهانی و شناخت صحنه‌های حساس، بصیرت و هوشیاری خود را در وقت مناسب با احسن وجه به نمایش می‌گذارد.  

اکنون شایسته است با اتمام رقابت ها، رفتار‌های رقابتی انتخابات به رفتار‌های رفاقتی تبدیل شوند و با حفظ برادری و وحدت کلمه به  آبادانی مادی و معنوی کشور پرداخته شود و همه قوا و انرژی نخبگان سیاسی و نامزد‌های انتخاباتی و طرفداران و هواداران ایشان به ساختن ایران قوی واعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی مصروف گردد.

جامعه روحانیت مبارز ضمن تقدیر و تشکر فراوان از ملت انقلابی و رشید ایران اسلامی در خلق این صحنه پرشکوه سیاسی، که با تدابیر و راهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) به سرانجام رسید، به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق ایشان را در انجام وظایف سنگین و خطیر ریاست جمهوری مسألت داریم.

از همه نامزد‌های ریاست جمهوری، فعالان، دست اندرکاران امر انتخابات، عوامل اجرایی، امنیتی،  تبلیغاتی و رسانه‌ای که بستر ساز افزایش مشارکت شده و در گرمی و شور انتخابات سهیم بودند تشکر می‌کنیم.

یاد و خاطره امام امت و همه شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و برای رییس جمهور شهید نیزعلو درجات و رحمت واسعه الهی خواهانیم.  

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته