دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مخبر دزفولی در پیام تبریک به پزشکیان:

انتخابات دولت چهاردهم منشأ تقویت سرمایه‌های اجتماعی است

انتخابات دولت چهاردهم منشأ تقویت سرمایه‌های اجتماعی است
رئیس فرهنگستان علوم ضمن تبریک به مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب دولت چهاردهم گفت: این انتخابات پر نشاط قطعاً منشأ تقویت سرمایه‌های اجتماعی، ارتقای نشاط و امید در جامعه و تثبیت بیش از پیش نظام اسلامی در سطح داخلی و بین‌المللی است.
کد خبر : 920922

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدرضا مخبردزفولی در پیامی به رئیس جمهور منتخب، مسعود پزشکیان تبریک گفت.

متن پیام رئیس فرهنگستان علوم به شرح زیر است.

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور محترم منتخب ملت شریف ایران

با اهداء سلام و تحیات

در این چند روز به فضل الهی و همت بلند ملت شریف، فهیم و بزرگ میهن عزیزمان ایران، شاهد انتخاباتی پر شور و عزت آفرین بودیم. کسب رأی اعتماد مردم توسط جنابعالی در این حماسه شکوهمند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نشان از هوشیاری و عزم هموطنان خیر اندیشمان در صیانت از کیان جمهوری اسلام ایران دارد. اینجانب این افتخار خدمت خدا پسندانه را که نصیبتان شده است، صمیمانه به جنابعالی تبریک و از خداوند متعال برایتان عزت، سلامتی و توفیقات بیش از پیش مسئلت دارم.

در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ملت قهرمان ایران بار دیگر مردم‌سالاری دینی که میراث ماندگار محی‌الدین زمان حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است را به جهانیان نشان داد و برگ زرّین دیگری را به تاریخ پرافتخار این کشور اضافه کرد. 

این انتخابات پر نشاط قطعاً منشأ تقویت سرمایه‌های اجتماعی، ارتقای نشاط و امید در جامعه و تثبیت بیش از پیش نظام اسلامی در سطح داخلی و بین‌المللی خواهد بود.

جلوه‌های زیبای حضور اقشار متنوع مردم شریف و نجیب مان در انتخابات توأم با حس حق‌شناسی در ارائه خدمات صادقانه توسط فرهیخته ارجمندی، چون حضرتعالی در جایگاه ریاست جمهوری یقینا موجب رشد و اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان ایران خواهد شد. 

امیدوارم با تدابیر حضرتعالی، شاهد توجه روزافزون به منابع دانشی کشور اعم از سرمایه‌های ارزشمند انسانی، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و سایر نهاد‌های علمی، آموزشی و پژوهشی کشور در مسیر پیشرفت و تعالی ایران اسلامی تحت هدایت و رهنمود رهبر معظم انقلاب باشیم.

فرهنگستان علوم مجددا ضمن تبریک صمیمانه و آرزوی موفقیت و سربلندی برای جنابعالی، آمادگی خود برای کمک به تحقق اهداف دولت چهاردهم را اعلام می‌دارد و به فضل خدا و تدبیر حضرتعالی انشاءالله شاهد نقش‌آفرینی مؤثّر این نهاد موقر علمی در حوزه‌های علم و دانش کشور باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته