دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

دریادار سیاری: امروز هر ایرانی برای عزت و اقتدار کشورش باید پای صندوق رأی بیاید

دریادار سیاری: امروز هر ایرانی برای عزت و اقتدار کشورش باید پای صندوق رأی بیاید
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: امروز هر ایرانی به خاطر عزت، عظمت و اقتدار کشورش باید پای صندوق رأی بیاید و رأی خود را که حق مسلم اوست در صندوق بیندازد.
کد خبر : 920674

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری روز جمعه ۱۵ تیرماه که همراه با خانواده در محل صندوق أخذ رأی مستقر در ستاد فرماندهی کل ارتش حضور یافته بود، پس از انداختن رأی خود در صندوق گفت: آنچه که امروز ما مشاهده کردیم و از طریق صدا و سیما نیز انعکاس یافته، به نظر می‌رسد میزان مشارکت مردم در پای صندوق‌های أخذ رأی بیش از مرحله گذشته بوده و قطعاً امروز بار دیگر مردم عزیزمان افتخار می‌آفرینند و با آرای بالا، رئیس جمهور منتخب را مشخص خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه انتخابات مایه عزت، عظمت و اقتدار کشور است، افزود: هر ایرانی به خاطر عزت، عظمت و اقتدار کشورش باید پای صندوق رأی بیاید و رأی خود را که حق مسلم اوست در صندوق بیاندازد.

معاون هماهنگ کننده ارتش در ادامه با بیان اینکه انتخابات پرشور موجب افزایش توان بازدارندگی کشور در مقابل همه تهدیدات می‌شود، بیان کرد: بازدارندگی دارای دو بازوی توانمند یعنی قدرت سخت و قدرت نرم است. الحمدلله ما به برکت انقلاب اسلامی در حوزه قدرت سخت تا به امروز جایگاه بسیار بالایی در تراز جهانی داریم و در حوزه قدرت نرم نیز دارای شاخص‌های بسیار ارزشمندی هستیم که یکی از آنها، انتخابات و حضور مردم در پای صندوق‌های أخذ رأی است. قطعاً هر چقدر میزان مشارکت مردم بالاتر باشد، شاخص‌ها و مؤلفه‌های قدرت نرم ما نیز افزایش خواهد یافت.

دریادار سیاری تأکید کرد: برای اینکه ما بتوانیم قدرت بازدارندگی بالایی داشته باشیم و جایگاهمان در نظام بین‌الملل ارتقا یابد و هیچ کسی هم جرئت تعرض به تمامیت ارضی و منافع ملی ما را نداشته باشد، باید پا در رکاب بوده و در عرصه انتخابات، حضوری پرشور و گسترده داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته