دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 تير 1403 - 19:35

حمایت خانواده شهید رئیسی از جلیلی/ نگذاریم گفتمان «عزت» به «عبرت» تبدیل شود

حمایت خانواده شهید رئیسی از جلیلی  نگذاریم گفتمان «عزت» به «عبرت» تبدیل شود
در بیانیه خانواده شهید آیت‌الله رئیسی آمده است:امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه‌دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه‌السلام باشد.
کد خبر : 920457

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، در بیانیه خانواده شهید آیت‌الله رئیسی آمده است: ضمن احترام به هر دو نامزد محترم، امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه‌دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه‌السلام باشد.

متن بیانیه خانواده شهید آیت‌الله رئیسی به شرح زیر است:

"بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز ایران؛ سیدالشهدای خدمت با رب ادخلنی مدخل صدق وارد عرصه ریاست جمهوری شد، صادق الوعد بود، مجاهدت کرد تا به لقاءالله رسید.

کذب گویی ها و توهین‌ها و تخریب‌ها، نه‌تنها خدشه‌ای بر اخلاص و صفا و صداقت در حکمرانی کارآمد ایشان، وارد نمی‌کند بلکه ننگی بر پیشانی مدعیان بی‌انصاف، خواهد بود.

امروز اگر چه آن شهید عزیز در بین ما نیست اما راهی که او گشود پیش روی ماست. برای تداوم پیشرفت مادی و معنوی کشور در این مسیر، از شما ملت عزیز دعوت می‌کنیم ضمن مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات روز جمعه، با انتخاب درست، نگذاریم گفتمان «ما می‌توانیم» و «عزت»، به «نمی‌شود و نمی‌توانیم» و «عبرت» تبدیل شود.

ضمن احترام به هر دو نامزد محترم، امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه‌دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه‌السلام باشد.

و من الله التوفیق

بیت آیت‌الله شهید رئیسی ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳"

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته