دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
12 تير 1403 - 16:48

تخفیف ویژه شرکت پاک برای هیئت‌های مذهبی در ایام محرم و صفر

تخفیف ویژه شرکت پاک برای هیئت‌های مذهبی در ایام محرم و صفر
شرکت لبنیات پاک همزمان با فرارسیدن ایام ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان در قالب کمپینی باعنوان «نذر پاک» برای کلیه هیئت‌های مذهبی که قصد تهیه لبنیات جهت مراسمات خود دارند تخفیف ویژه در نظر گرفت.
کد خبر : 920230

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا، شرکت لبنیات پاک همزمان با فرارسیدن ایام ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان در قالب کمپینی باعنوان «نذر پاک» برای کلیه هیئت های مذهبی که قصد تهیه لبنیات جهت مراسمات خود دارند تخفیف ویژه در نظر گرفت.

به گزارش شرکت پاک این تخفیف شامل محصولات تک نفره و انواع بستنی می‌باشد و شامل دیگر کد کالاهای این شرکت نخواهد شد.

مدیر عامل شرکت لبنیات پاک هدف از این اقدام را حمایت از هیئت های مذهبی و پذیرایی از عزاداران حسینی معرفی کرد و افزود: از آنجایی که ماه محرم امسال با اوج فصل گرما همزمان شده است، تصمیم گرفتیم چند قلم از محصولات کارخانه بستنی را هم شامل این تخفیف ویژه قرار دهیم تا نقش موثرتری در تکریم شعائر حسینی و بهبود شرایط برای عزاداران داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت پاک هیئت های مذهبی و متقاضیان می توانند جهت سفارش محصولات لبنی از تاریخ ۱۰ تیر لغایت پایان مردادماه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۹ با شماره تلفن های ۶۰۹۴۳۲۸۸ و ۶۰۹۴۳۲۹۷ و برای سفارش بستنی با شماره ۶۰۹۴۳۲۵۲ تماس گرفته و از شرایط و ضوابط استفاده از این تخفیف ها اطلاع حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته