دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

کشف ۱۷۱ دستگاه استخراج رمزارز در استان تهران

کشف ۱۷۱ دستگاه استخراج رمزارز در استان تهران
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: ۱۴ مرکز تولید رمزارز در سه‌ماهه نخست سال جاری، در مناطق تحت پوشش این شرکت کشف و ۱۷۱ دستگاه ماینر جمع‌آوری و جهت امحا تحویل مراجع قضایی ذی‌صلاح شده است.
کد خبر : 920111

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدرضا صلابت ادامه داد: توان برآوردی دستگاه‌های مکشوفه ۲۷۳ کیلووات است و بیش از ۳.۵ مگاوات ساعت انرژی با مبلغی در حدود ۱۱۰ میلیارد ریال برای این مراکز محاسبه شده که از این میزان مبلغ ۴۰ میلیارد ریال تا کنون وصول شده است.

وی با اشاره به سهم تعرفه‌های بخش‌های مختلف در مراکز کشف شده افزود: ۱۰ درصد این مراکز دارای مصرف کشاورزی، ۳۵ درصد خانگی، ۴۰ درصد صنعتی، ۵ درصد سایر مصرف و ۱۰ درصد هم فاقد انشعاب بودند.

بر اساس وزارت نیرو،معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران ضمن قدردانی از همکاری نهاد‌های امنیتی، انتظامی و قضایی با معاونت‌های خدمات مشترکان مناطق ۲۲گانه تحت پوشش این شرکت در راستای شناسایی و جمع‌آوری مراکز غیرمجاز استخراج رمزارزها، خواستار استمرار این همکاری‌ها به‌منظور تداوم پایداری جریان برق و جلوگیری از قطع آن شد.


انتهای پیام/

برچسب ها: انرژی
ارسال نظر
هلدینگ شایسته