دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 خرداد 1403 - 21:03

شورای اقتصاد با دریافت تسهیلات خارجی برای تولید لاستیک خودرو موافقت کرد

شورای اقتصاد با دریافت تسهیلات خارجی برای تولید لاستیک خودرو موافقت کرد
اعضای شورای اقتصاد در جلسه روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ به ریاست سرپرست ریاست جمهوری، ۱۱ درخواست وزارتخانه‌های مختلف را بررسی و مورد تصویب قرار دادند.
کد خبر : 918053

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، شورای اقتصاد امروز(چهارشنبه) به ریاست محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری تشکیل شد و ضمن بررسی ۱۱ درخواست وزارتخانه‌های نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت، کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی با این درخواست‌ها موافقت کرد.

درخواست وزارت نفت برای طرح افزایش راندمان استحصال اتان در پالایشگاه‌های پارس جنوبی، درخواست وزارت کشور برای طرح تأمین و ساخت واگن برای متروی شهر تهران و کلان‌شهرهای تبریز اصفهان، شیراز، قم و کرج و نیز اصلاح جدول دریافت و بازپرداخت فاینانس خط ۲ مترو تبریز به تصویب اعضا رسید.

همچنین اعضای شورای اقتصادی درخواست وزارت نیرو برای طرح احداث ساختمان و نیروگاه برق آبی قیز قلعه‌سی و خداآفرین جانب ایران و تکمیل و تجهیز شبکه‌های اندازه‌گیری آب‌های سطحی و زیرزمینی در محدوده استان‌ها، درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه تسهیل همکاری‌های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی و موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران و درخواست وزارت صنعت، معدن و تجارت برای دریافت تسهیلات مالی خارجی به منظور اجرای طرح تولید تایرهای اتوبوسی و کامیونی و راه‌سازی و معدنی از جمله دستور کارهای امروز جلسه شورای اقتصاد بودند که تصویب کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها: شورای اقتصاد
ارسال نظر
هلدینگ شایسته