دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سریال «هیس، هیچی نیس!» به روزهای پایانی رسید

سریال «هیس، هیچی نیس!» به روزهای پایانی رسید
برنامه تلویزیونی «هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» ساخته شده و از شبکه دو و امید به نمایش درآمد، در حالی به روزهای پایانی پخش خود رسیده، که در زمان روی آنتن بودنش عملکرد قابل دفاعی داشت.
کد خبر : 917924

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سریال «هیس، هیچی نیس!» که از اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه‌های دو و امید رفت به روز‌های پایانی پخش نزدیک شده است و باتوجه به خروجی امیدوارکننده‌ای که داشت بعید نیست به زودی اخبار مربوط به تولید فصل‌های جدید آن را بشنویم.

همزمان با هفته پایانی پخش، از نماهنگی جدید توسط نونهالان رونمایی شده است. این نماهنگ با همراهی نونهالان در بازخوانی تیتراژ این سریال تاریخی فانتزی و همزمان با آغاز پویش این سریال در پلتفرم «شاد» تولید شد.

کارگردانی این نماهنگ را مهدیه رضایی و تهیه‌کنندگی آن را احسان حجتی برعهده داشته‌اند.

پویش مجموعه «هیس، هیچی نیس!» از طریق اپلیکیشن «شاد» و کانال مسابقه به آدرس hiss@ در دسترس است و مخاطبان می‌توانند با تماشای سریال به سوالات این پویش پاسخ دهند.

طراحی سوال توسط مخاطب و شرکت در مسابقه لب‌آهنگ تیتراژ از دیگر بخش‌های پویش است که جوایز نقدی و غیرنقدی را برای برندگان مسابقه در بر دارد.

«هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» ساخته شده است شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۱ از شبکه امید پخش می‌شود.

«هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی و تهیه کنندگی حمیدرضا عطارد نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته