دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 خرداد 1403 - 10:04

اطلاعیه دفتر رهبر انقلاب درباره برخی نقل‌قول‌های انتخاباتی

اطلاعیه دفتر رهبر انقلاب درباره برخی نقل‌قول‌های انتخاباتی
دفتر مقام معظم رهبری درباره برخی نقل‌قول‌های انتخاباتی غیرمستند از رهبر انقلاب و مسئولان دفتر ایشان، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نقل‌قول‌های غیرمستند و یا برداشت‌های شخصی فاقد اعتبار است.
کد خبر : 917656

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، دفتر مقام معظم رهبری در واکنش به برخی نقل قول‌های غیرمستند انتخاباتی از رهبر انقلاب و مسئولان دفتر ایشان در اطلاعیه‌ای تاکید کرد که نقل قول‌های غیرمستند و یا برداشت‌های شخصی فاقد اعتبار است.

متن اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری به این شرح است: روزهای اخیر مشاهده شده است که برخی از نامزدهای محترم انتخابات ریاست‌جمهوری و یا اعضای ستاد و افراد منتسب به آنها در اظهارنظرها و موضع گیری‌ها، نقل قول‌هایی ناقص و یا نادرست از رهبر انقلاب اسلامی و یا مسئولان دفتر معظم له بیان کرده‌اند. هرگونه نقل قولِ غیرمستند به اسناد موجود و مکتوب از بیانات و اظهار نظرهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و اکتفا به برداشت‌های شخصی و دریافت‌های شفاهی از بیانات ایشان و یا مسئولان دفتر معظم له فاقد اعتبار و استناد است. انتظار می‌رود همگان نسبت به این موضوع توجه لازم را داشته باشند و از تکرار آن پرهیز شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته