دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری از ۲۹ خرداد/ ۲۴ هزار نفر جذب می‌شوند

آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری از ۲۹ خرداد  ۲۴ هزار نفر جذب می‌شوند
قبول‌شدگان متقاضی دبیری آموزش و پرورش می‌توانند از ۲۹ خرداد جاری تا دوم تیر با مراجعه به درگاه آموزش و پرورش نسبت به تکمیل کاربرگ‌ها و بارگذاری اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام کنند.
کد خبر : 917313

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز در حالی ۲۸ اردیبهشت در سراسر کشور برگزار شد که بیش از ۳۸۱ هزار متقاضی در آن ثبت نام کرده و با هم به رقابت پرداختند حال آنکه این وزارتخانه فقط مجوز جذب ۲۴ هزار و ۸۸۹ نفر را از سازمان اداری استخدامی اخذ کرده است.

بنابر اظهارات معاون وزیر آموزش و پرورش پس از اعلام نتایج اولیه، فرآیند ارزیابی آزمون برای جذب معلمان شایسته انجام می‌شود که ۱۷۱۶ کانون در سراسر کشور با بیش از ۱۰ هزار نفر ارزیاب، کار ارزیابی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان را انجام می‌دهند.

در نهایت قبول شدگان تیر، مرداد و شهریور در کلاس‌های پودمانی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی آموزش‌های لازم را برای سال تحصیلی جدید آغاز خواهند کرد.

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان این رشته‌های شغلی روز گذشته (۲۶ خرداد ۱۴۰۳) به روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و متقاضیان در صورتی که بر اساس نتیجه کارنامه آزمون، جزء معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش (بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی) وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، از سه‌شنبه ۲۹ خرداد و حداکثر تا دوم تیر امسال با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا)، نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات کاربرگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و بارگذاری همه اسناد و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است. عدم مراجعه به سامانه در مهلت تعیین شده برای تکمیل «برگ‌های خوداظهاری» به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد.

فرآیند ارزیابی تکمیلی طبق زمان‌بندی اعلام شده در سامانه گزینش و استخدام (کارا) صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته