دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اجرای «مبارک و خاتون پرده نشین» رسما آغاز شد

اجرای «مبارک و خاتون پرده نشین» رسما آغاز شد
رضا فیاضی با افروختن شمع شب چراغ نمایش خاتون پرده نشین آغاز اجرای این نمایش در تماشاخانه سنگلج را به طور رسمی اعلام کرد.
کد خبر : 916480

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، شب گذشته و در آیین شب چراغ نمایش «مبارک و خاتون پرده نشین» که با حضور رضا فیاضی و جمع بسیاری از تماشاگران برگزار شد، فعالیت مستمر تماشاخانه سنگلج مورد تمجید قرار گرفت.

رضا فیاضی بازیگر پیشکسوت کشور، در سخنانی کوتاه گفت: ما در این تماشاخانه خاطره انگیز آثار به یادماندنی بسیاری را تماشاکرده ایم و خوشحالیم که هنوز سرپاست و به فعالیت ادامه می‌دهد و شاهدیم که امشب تماشاگران زیادی برای دیدن این نمایش تشریف آورده اند.

وی با ابراز خرسندی از دعوت برای حضور در این آیین و تشکر از پریسا مقتدی مدیر تماشاخانه سنگلج و همکارانش آىزو کرد تماشای نمایش ایرانی، نمایش "مبارک و خاتون پرده نشین به دل مخاطبان و علاقه‌مندان نمایش ایرانی بنشیند و از تماشای آن لذت ببرند.

نمایش مبارک و خاتون پرده نشین نوشته داوود فتحعلی بیگی و کارگردانی علی طربی، تا ۱۵ تیر ماه در ساعت ۱۹.۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

مهدی وثوقی، علی طربی، علی باهری، آرزو کریمی زند، محمدرضا صفری، محسن قصری، مریم مهریان و محمدرضا لوانی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
محمدرضا صفری (مدیرتولید)، محمد علایی (برنامه‌ریز)، کیانوش ایازی (طراح صحنه)، سارا سعادت نیا (منشی صحنه و مدیر صحنه)، رسول نجفی (ساخت دکور)، میثم کجالی (طراح و اجرای نور)، مریم طربی و محبوبه طربی (طراح و دوخت لباس)، محسن قنداق ساز (تصویربردار و تولید محتوا)، سپیده ناصحی (مدیر اجرا)، علیرضا فتاحی (مدیر پشتیبانی)، میترا رضایی (مشاور رسانه)، مهدی محتشم (نوازنده تنبک)، مهرپاد زحمتکش (نوازنده کمانچه)، رضا کیایی (نوازنده دف)، نوید نوبخت (خواننده و نوازنده دف) دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

علاقه مندان می‌توانند برای تهیه بلیت نمایش مبارک و خاتون پرده نشین به سایت گیشه تئاتر و تیوال مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته