دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 خرداد 1403 - 16:47

مخبر: «شهید رحمتی» بسیاری را شیفته منش و مردم‌داری خود کرد

مخبر: «شهید رحمتی» بسیاری را شیفته منش و مردم‌داری خود کرد
سرپرست ریاست‌ جمهوری در دیدار با خانواده شهید مالک رحمتی استاندار فقید آذربایجان شرقی گفت: او مصداق بارز جوان مومن و انقلابی بود و توانست در مدت زمان کوتاه خدمت در استان آذربایجان شرقی دل‌های مردم و مسئولان را به خود جلب کند و خدمتی ماندگار را در ذهن مردم شریف این استان به یادگار بگذارد.
کد خبر : 915038

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری در دیدار با خانواده شهید مالک رحمتی استاندار فقید آذربایجان شرقی اظهار کرد: شهدای خدمت به قافله سالاری شهید رئیسی در دل مردم ایران جاودانه شدند و عزتشان همیشگی و ابدی خواهد ماند. شهدای خدمت به قافله سالاری شهید رئیسی در دل مردم ایران جاودانه شدند و عزتشان همیشگی و ابدی خواهد ماند.

وی افزود: اگر چه امروز جای این شهدا در میان ما خالی است، اما شهادت عزت ابدی بود که به سبب مجاهدت‌های این عزیزان روزی آنان شد و باید به حال ایشان غبطه خورد.

سرپرست ریاست جمهوری ادامه داد: او مصداق بارز جوان مومن و انقلابی بود و توانست در مدت زمان کوتاه خدمت در استان آذربایجان شرقی دل‌های مردم و مسئولان را به خود جلب کند و خدمتی ماندگار را در ذهن مردم شریف این استان به یادگار بگذارد.

مخبر تأکید کرد: امروز جهان شاهد است که با همدلی مردم شریف ایران، همراهی قوای دیگر با دولت و البته همت دولتمردان در تمامی بخش‌ها، با وجود شهادت عالی‌ترین مقام اجرایی و همراهانش که در اداره کشور نقش بسیار موثری داشتند، خللی در فرآیند اجرای امور ایجاد نشده است.

وی گفت: رئیس‌جمهور شهید همواره خود را مکلف به خدمت به خانواده شهدا می‌دانست و امروز نیز بنده مفتخرم در خدمت شما و همه خانواده معزز شهدا باشم و یقینا این امر افتخاری برای هر کارگزاری است که بتواند ضمن تقویت فرهنگ جهاد و شهادت، خانواده شهدا را تکریم و در جهت کاهش آلام ایشان بکوشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته