دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 خرداد 1403 - 13:04

دلیل طفره اوسمار از امضای قرارداد با پرسپولیس چیست؟ / بادامکی: در همه موارد با او توافق کردیم

دلیل طفره اوسمار از امضای قرارداد با پرسپولیس چیست؟   بادامکی: در همه موارد با او توافق کردیم
معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که با سرمربی برزیلی به توافق رسیده اند.
کد خبر : 914969

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، معمولا در فوتبال ایران وقتی تمدید قرارداد یک مربی و یا یک بازیکن با باشگاهی مدت دار می شود باید شک کرد که اتفاقاتی در راه است. خبر مذاکره باشگاه پرسپولیس با اوسمار ویرا سرمربی این تیم از مدت ها قبل رسانه ای شد و البته طرفین در چند جلسه هم با مذاکره کردند. از نشست های تمدید قرارداد هم اخبار منفی بیرون نیامده، حتی باشگاه با قرارداد دوساله و تهیه خانه بهتر برای حضور خانواده مرد برزیلی موافقت کرده است و تا امروز هم مسئولان باشگاه پرسپولیس تاکید داشته اند که با اوسمار به توافق رسیده اند اما چرا این قرارداد امضا نمی شود؟

اکنون که تکلیف لیگ مشخص شده و پرسپولیس هم به قهرمانی رسیده انتظار هواداران این تیم بر این بود که امروز خبر رسمی تمدید قرارداد با اوسمار رسانه ای شود اما به نظر می رسد از امضای رسمی خبری نیست.

اوسمار ویرا امشب تهران را به مقصد برزیل ترک می کند و از باشگاه برای امضای قرارداد فرصت خواسته است.  مدعی شده باپیشنهاد خارجی روبرو شده و به همین دلیل به دنبال بررسی پیشنهادات بهترش است اما سوال این است که باشگاه پرسپولیس قرار است تا چند روز معطل جواب نهایی اوسمار باشند؟

در یک هفته ای که اوسمار نیست تکلیف تمدید قراردادها و جذب بازیکنان جدید چه می شود؟ آیا قرار است پرسپولیس دچار چالش انتخاب سرمربی شود؟ قضیه جایی ابهام دارد که سرمربی سرخپوشان هنوز برنامه تمرینی فصل آینده و لیست بازیکنان مورد نیازش را به باشگاه نداده است.

این سئوالاتی است که هواداران پرسپولیس دارند اما حسین بادامکی معاون ورزشی سرخپوشان در مورد این موضوع به خبرنگار آنا گفت: ما بابت همه چیز با اوسمار به توافق رسیده ایم. مشکلی از سمت باشگاه نیست. البت اوسمار از فصل گذشته پول طلب دارد که باشگاه سعی دارد همین امروز مابقی پول باقی مانده را به حساب او واریز کند. اوسمار امشب تهران را ترک می کند ولی حتما قبل از سفر او باز هم با او صحبت می کنیم تا تکلیف هر چه زودتر مشخص شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته