دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
09 خرداد 1403 - 19:37

واکنش بازیکن پیکان به رفتار عجیبش: به دنبال توجیه نیستم و از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم

واکنش بازیکن پیکان به رفتار عجیبش:  به دنبال توجیه نیستم و از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم
هافبک جوان تیم فوتبال پیکان گفت: به دنبال توجیه رفتارم نیستم و بابت اتفاق پیش آمده از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم.
کد خبر : 914332

به گزرش خبرگزاری علم و فناوری آنا، باشگاه پیکان نوشت؛  در آخرین دقایق دیدار فولاد و پیکان، اتفاق شوکه‌کننده‌ای رقم خورد که زیبنده فوتبال خوزستان نبود. در این بازی توپ‌جمع‌کن‌های ورزشگاه فولادآرنا، نقش تعیین کننده‌ای در ثبت یک امتیاز به سود تیم شهرشان داشتند. هر بار که توپ از زمین بیرون می‌رفت، آنها از بازگرداندن توپ به مسابقه طفره می‌رفتند تا زمان بازی را تلف کنند. این اتفاق باعث شد دقایق زیادی از زمان مسابقه جذاب فولاد و پیکان از بین برود. 

در یکی از این صحنه‌ها، توپ‌جمع‌کن در نقطه کرنر جنوبی، به جای پرت کردن توپ به داخل زمین، آن را به پشت دروازه انداخت. جواد آزاده برای جلوگیری از اتلاف وقت، خودش رفت و توپ را آورد، اما در بازگشت به زمین، این توپ‌جمع‌کن به سمت آزاده رفت و با فحاشی و رفتار‌های خارج از عرف، سد راه هافبک پیکان شد. در ادامه، آزاده مجبور به واکنش شد و با کارت قرمز داور از زمین بیرون رفت. 

آزاده در این مورد گفت: در آن لحظات، گرمای شدید هوا، رفتار غیرعادی آن توپ‌جمع‌کن و همچنین نتیجه بازی که به سود حریف بود، تمرکزم را از بین برد. چند بار از آن توپ‌جمع‌کن خواستم به بازی آرامش بدهد، اما او رفتارهایش را ادامه داد و من هم واکنش نشان دادم. البته به دنبال توجیه رفتارم نیستم و این کار را تایید نمی‌کنم و بابت آن از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم، اما چرا یک توپ‌جمع‌کن باید تا این حد بر سرنوشت مسابقه فولاد و پیکان تاثیرگذار باشد. 

این هافبک جوان و آینده‌دار افزود: کسانی که مرا می‌شناسند، می‌توانند این موضوع را عنوان کنند که هرگز از کوره در نمی‌روم و تلاش می‌کنم همواره بازیکن آرام و منضبطی باشم، اما گاهی اوقات، مسائلی خارج از زمین فوتبال رقم می‌خورد که صبر و طاقت هر بازیکنی را به نهایت می‌رساند. امیدوارم دیگر در بالاترین سطح فوتبال ایران یعنی لیگ برتر شاهد رقم خوردن چنین اتفاقاتی نباشیم و هر کسی که اطراف زمین حضور دارد، کارش را به درستی و با دقت انجام دهد. 

جواد آزاده در مورد بازی با فولاد هم گفت: یک رقابت نزدیک را شاهد بودیم. ما ابتدا با ارائه بازی خوب و پیاده‌سازی تفکرات کادرفنی از حریف پیش افتادیم، اما شرایط بازی باعث شد نتیجه به سود فولاد برگردد. با این حال، بازیکنان ما ناامید نشدند و حتی با وجود اخراج من و ۱۰ نفره شدن تیم، تا آخرین دقایق جنگیدند و موفق شدند گل تساوی را به ثمر برسانند. من از همه بازیکنان متشکرم که نگذاشتند جای من در زمین خالی بماند. 

بازیکن شماره ۶۶ پیکان در نهایت اضافه کرد: شنبه شب رقابت سخت و حساسی مقابل استقلال داریم. به نظرم بازی زیبایی در پیش است. ما برای رسیدن به امتیاز تلاش می‌کنیم. حق پیکان این بود که در بهترین رتبه جدول جای بگیرد ولی اسیر اتفاقات شدیم. حالا هم فرصت مناسبی وجود دارد که شایستگی‎‌های پیکان مقابل استقلال به نمایش دربیاید. در این بازی، محروم هستم، اما مطمئنم بازیکنان ما، بهترین نتیجه ممکن را رقم می‌زنند.

انتهای پیام/

برچسب ها: پیکان
ارسال نظر
هلدینگ شایسته