دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

ایران آماده انتقال تجربه‌های انتظامی به عراق است

ایران آماده انتقال تجربه‌های انتظامی به عراق است
سردار رادان با بیان اینکه پلیس ایران در همه بخش‌ها آمادگی کامل دارد تا تجربیات خود را در اختیار عراق بگذارد، گفت: همه بخش‌های انتظامی از جمله پلیس سایبری می‌تواند بخش‌هایی باشد که همکاری در آن‌ها نیاز هر دو کشور است.
کد خبر : 914329

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با عبدالامیر الشمری، وزیر کشور عراق ضمن خوش آمدگویی به وی و هیئت همراهش گفت: گرچه به نوعی ما داغدار شهادت رئیس‌جمهور عزیزمان و تعدادی از همراهان وی هستیم ولی ما ایرانی‌ها بر این باوریم که دیدار دوستانمان در این مواقع تسلی دل ما خواهد بود. از این رو بی‌صبرانه منتظر این دیدار بودیم و امیدوارم توافقات به‌دست آمده منجر به امنیت بیشتر دو کشور شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به دستاوردهای سفر چندی پیش خود به کشور عراق خاطرنشان کرد: بعد از این سفر چندین هیئت از کشور عراق به ایران آمدند و از بخش‌های مختلف پلیس ایران بازدید کردند که امیدوارم این بازدیدها منجر به رضایت و امنیت مردم دو کشور شود.

سردار رادان با بیان اینکه پلیس ایران در همه بخش‌ها آمادگی کامل دارد تا تجربیات خود را در اختیار کشور دوست عراق بگذارد، افزود: همه بخش‌های انتظامی از جمله پلیس سایبری، راهنمایی و رانندگی، یگان ویژه، آموزش و دانشگاه، مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با تروریسم و خاصه همکاری در زمینه مراسم بزرگ اربعین می‌تواند بخش‌هایی باشد که همکاری در آن‌ها نیاز هر دو کشور است.

وی در پایان گفت: باید یک تشکر ویژه نیز در خصوص همکاری در جهت تسهیل تردد زائران در اربعین سال گذشته داشته باشم و امیدوارم امسال نیز این همکاری متقابل افزایش و سهولت تردد و امنیت زائران فراهم شود.

وزیر کشور عراق به دعوت سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز گذشته وارد کشورمان شده و بازدید از بخش‌های مختلف پلیس‌های تخصصی و ... جزو برنامه‌های اوست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته