دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 ارديبهشت 1403 - 09:59

جام جهانی تیراندازی| دست رستمیان از کسب مدال کوتاه ماند

جام جهانی تیراندازی| دست رستمیان از کسب مدال کوتاه ماند
هانیه رستمیان در فینال تپانچه ۲۵ متر جام جهانی باکو در رده پنجم ایستاد.
کد خبر : 909863

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، در ششمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو هانیه رستمیان در فینال تپانچه ۲۵ متر زنان در رده پنجم قرار گرفت. او در پایان مرحله مقدماتی در مجموع مرحله دقت و سرعت با ۵۸۶ امتیاز در رده پنجم ایستاده و راهی فینال شده بود.امروز در ادامه این مسابقات نمایندگان ایران در تفنگ سه وضعیت مردان و زنان رقابت خواهند کرد.

مسابقات تیراندازی جام جهانی از ۱۳ تا ۲۱ اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو برگزار می‌شود. ایران در این مسابقات تنها در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

تاکنون در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت‌اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم وتیم‌ میکس تفنگ (شرمینه چهل‌امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند. در تپانچه ۲۵ متر هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شد.

در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل‌امیرانی سی و ششم شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته