دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 فروردين 1403 - 17:07

پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز رژیم صهیونیستی اقتدار ایران را به رخ دنیا کشید

پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز رژیم صهیونیستی اقتدار ایران را به رخ دنیا کشید
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول عنوان کرد: پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز اخیر رژیم فاسد و جعلی صهیونیستی علاوه بر حیرت ناظران نظامی دنیا، اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید.
کد خبر : 906566

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید محمدمهدی صافی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در آیین گرامیداشت «روز ارتش» در مسجد موعود دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی همواره در خط دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب بوده و شهدای فراوانی تقدیم اسلام و ایران کرده است.

وی، یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی را پیوستن ارتش به مردم و انقلابیون دانست و اضافه کرد: ارتش مقتدر جمهوری اسلامی در تمام صحنه‌های ایثار و شهادت حضور موثر دارد و جمهوری اسلامی مقدمه دولت کریمه مهدی موعود(عج) است و خدمت و سربازی در چنین ارتشی افتخاری بزرگ است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول مطرح کرد: پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز اخیر رژیم فاسد و جعلی صهیونیستی علاوه بر حیرت ناظران نظامی دنیا، اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید و موجب عزت ایران شد.

پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز رژیم صهیونیستی اقتدار ایران را به رخ دنیا کشید

صافی بیان کرد: پیام پاسخ مقتدرانه و تنبیهی نیرو‌های مسلح به جنایت رژیم غاصب صهیونیستی این است که حمله به خاک ایران اسلامی تاوان سنگینی برای متجاوزان خواهد داشت و اقتدار همراه با اعتقاد مستحکم ارتش جمهوری اسلامی موجب شکست‌ناپذیری ارتش جمهوری اسلامی و نیرو‌های مسلح کشور شده است.

فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول هم در آیین بزرگداشت ۲۹ فروردین‌ماه (روز ارتش) گفت: پاسخ نیرو‌های مسلح به دشمن صهیونیستی و ناتوانی آنها در دفع حملات سبب سردرگمی رژیم صهیونیستی و حامیان آن شده است. 

علی زنگنه افزود: اهداف طراحی شده با دقت بالا، مورد اصابت قرار گرفته و دو مرکز سری رژیم صهیونیستی در حمله تنبیهی مورد هدف قرار گرفته‌اند که این نشان از اشراف کامل بر تمام توان دشمن است.

پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز رژیم صهیونیستی اقتدار ایران را به رخ دنیا کشید

وی به اهمیت اقتدار نیرو‌های مسلح ایرانی پرداخت و تأکید کرد: تحلیل‌های نظامی می‌تواند منجر به طرح ریزی‌های عملیاتی شود. 

فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول به برآورد اطلاعات میدانی از توان رزم دشمن و داشتن شناخت کامل از تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و راهبرد‌های دشمن اشاره کرد و آنها را اهمیت زیادی در طرح‌ریزی‌های عملیاتی بعدی دانست.

زنگنه با بیان اینکه نیرو‌های مسلح ایران به‌وسیله فناوری‌های روز مجهز شده‌اند، افزود: تمامی ارکان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی به‌صورت یکپارچه و شبکه‌ای عمل می‌کنند.

وی تأکید کرد: تمام اطلاعات موردنیاز نیرو‌های مسلح از دشمن به دست آمده که این اطلاعات در صورت استمرار و حماقت رژیم صهیونیستی می‌تواند موجب انجام عملیات‌های مهلک‌تر در پاسخ به دشمن شود.

پاسخ تنبیهی نیرو‌های مسلح به تجاوز رژیم صهیونیستی اقتدار ایران را به رخ دنیا کشید

فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول از حماسه‌آفرینی‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تجلیل کرد و توضیح داد: نام ۲۹ فروردین به نام روز ارتش از ابتکارات امام خمینی (ره) دانست و به‌عنوان روزی برای احیا، حفظ و تقویت ارتش معرفی کرد.

به گزارش آنا، نواختن مارش نظامی، تجدیدمیثاق با شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی دزفول و تقدیر از ارتشیان غیور و فداکار از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

این مراسم به همت کانون دانشجویی شهید آوینی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته