دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در نخستین روز جشنواره موسیقی فجر؛

سالار عقیلی و محمد معتمدی امشب در تالار وحدت می‌خوانند/ بلیت‌های پاپ از ۹۵ تا ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد

سالار عقیلی و محمد معتمدی امشب در تالار وحدت می‌خوانند  بلیت‌های پاپ از ۹۵ تا ۵۰۰ هزار تومان تعیین شد
چراغ سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، امشب (بیست و سوم بهمن) با اجرای خواننده‌های پاپ، کلاسیک و موسیقی نواحی در تهران روشن می‌شود.
کد خبر : 896132

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین شب سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سالن‌های تهران آغاز خواهد شد.

*تالار وحدت

زنگ آغاز اجرا‌ها امشب با ارکستر ملی ایران به رهبری همایون رحیمیان و صدای محمد معتمدی ساعت ۱۸/۳۰ در تالار وحدت زده خواهد شد و سپس سالار عقیلی ۲۱/۳۰ روی صحنه همین سالن خواهد رفت. اجرای ویژه بانوان امروز تالار وحدت نیز ساعت ۱۴/۳۰ خواهد بود.

*تالار رودکی/فرهنگسرای ارسباران/سالن سوره

تالار رودکی امشب میزبان رسیتال پیانوی هایک ملیکیان از ارمنستان ساعت ۱۸/۳۰ و عندلیبیان از افغانستان ساعت ۲۱/۳۰ است. سالن سوره حوزه هنری نیز میزبان آوای هور سید محسن حسینی ساعت ۱۸/۳۰  و طبیب جان از حسین قاسم زاده ۲۱/۳۰  است. امشب در فرهنگسرای ارسباران نیز فکل الافلاک فرشاد سیفی از لرستان ساعت ۱۸/۳۰ و ندای تفتان از محمد ریگی پناه از سیستان و بلوچستان ساعت ۲۱/۳۰ اجرا خواهند رفت.  

کوشک هنر

امشب اجرا‌های «ری نوا» و «شمس یاس» ساعت ۱۸/۳۰ به صحنه خواهد رفت.

*موسیقی پاپ

اما اجرا‌های موسیقی پاپ با سه خواننده آرون افشار ساعت ۱۹ و مسعود صادقلو ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه و علیرضا طلیسچی در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در فرهنگسرای بهمن خواهد بود.

یکی از نکات قوت اجرا‌های موسیقی جشنواره امسال کاهش قیمت اجرا‌های پاپ است. آرون افشار، مسعود صادق‌لو، مهدی احمدوند، آرش و مسیح، سهراب پاکزاد، اشوان، حامد محضرنیا، ناصر زینلی، حمید هیراد، مصطفی راغب و گروه ماکان و علیرضا طلیسچی، معین زندی، آرمین زارعی، محسن یگانه و حامیم قرار است در این دوره جشنواره به صحنه بروند و کاهش قیمت دویست تا سیصد هزار تومانی بلیت این اجرا‌ها باعث می‌شود که مخاطبان راحتتر بتوانند به سالن‌های کنسرت بروند بالاخص اینکه نیمی از این اجرا‌ها در فرهگسرای بهمن به صحنه می‌رود و برای مردم جنوب تهران نیز شرایط بهتری برای حضور فراهم شده است.

بلیت فروش اجرا‌های پاپ در شرایط عادی بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان بود که برای جشنواره به ۹۵ تا ۵۰۰ هزار تومان رسیده و بلیت اجرا‌های وحدت و رودکی نیز تا دویست هزار تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر