دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

همایش توسعه صادرات و شناخت ظرفیت‌های اقتصادی عراق برگزار شد

همایش توسعه صادرات و شناخت ظرفیت‌های اقتصادی عراق برگزار شد
همایش صادرات به عراق روز پنجشنبه ۱۴ دی ماه در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران به همت معاونت صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی تهران و با همکاری مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق شهر بغداد برگزار شد.
کد خبر : 889162

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، ایری معاون صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی تهران اظهار کرد: در این همایش که با محوریت توسعه صادرات و شناخت ظرفیت‌های اقتصادی کشور عراق برپا شد مدیر کل غرب آسیای میانه سازمان توسعه تجارت، دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی، معاون صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی تهران و رئیس مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق شهر بغداد حضور داشتند.

ایری بیان داشتند: در این همایش۲۰ تاجر عراقی وحدود ۹۰ نفر شرکت کردند و بازرگانان و واحد‌های تولیدی استان تهران نیز در این نشست به بیان نیازمندی‌های بازار عراق و ظرفیت‌های صادراتی خود پرداختند.

وی ادامه داد و افزود: شناسایی ظرفیت‌ها و اولویت‌ها و الزامات صادراتی و از طرفی حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری از اولویت‌های خدمات حمایتی نرم افزاری شرکت شهرک‌های صنعتی می‌باشد که در تلاش هستیم با تمرکز بر فعالیت‌های توسعه‌ای در زمینه توسعه بازار زمینه رشد و توسعه صنایع و بازرگانان را فراهم آوریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته