دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پایان دغدغه‌های زندگی سخت نابینایان و ناشنوایان در کشور

پایان دغدغه‌های زندگی سخت نابینایان و ناشنوایان در کشور
مدیر یک شرکت دانش‌بنیان از آماده‌سازی طرح‌هایی برای ارائه خدمات علمی و عملی به نابینایان و ناشنوایان خبر داد.
کد خبر : 884247

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، حمید اندرزچمنی مدیر اجرایی یک شرکت دانش‌بنیان شینا اظهار داشت: امروزه روز علیرغم تلاش مسئولان کشور و خانواده‌ها برای رفاه و آسایش افراد ناشنوا و نابینا متاسفانه این دسته از جمعیت قابل توجه برای اداره زندگی خود در محیط خانواده، جامعه، مدرسه به شدت دچار مشکل هستند.

این مدیر اجرایی در ادامه تأکید داشت: در صورت حمایت دولت و سازمان بهزیستی کشور به مدد نخبگاناین شرکت دانش بنیان، مشکلات اساسی زندگی دو قشر از معلولان کشور یعنی ناشنوایان و نابینایان در رفت و آمدهای شهری، آموزش مهارت‌های فردی به زبان و خط بریل، پاسخگویی آنلاین به تمامی مطالبات مورد نیاز این قشر از معلولان خواهد بود.

چمنی در ادامه خاطرنشان کرد: این خدمات در سایه قابلیت‌های علمی هوش مصنوعی «هولو روید» برای ناشنوایان بصورت تصویری و برای نابینایان بصورت کلامی و گفتاری از طریق گوشی تلفن‌های همراه در بالاترین سطح علمی و عملی روز دنیا، ارایه خواهد گردید.

چمنی در پایان اشاره داشت: پروپوزال علمی و عملی قابلیت‌ها خدماتی ذکر شده توسط نخبگان شرکت شینا سورن افزار برای دوقشر نابینایان و ناشنوایان کشور آماده ارایه برای سازمان‌های مرتبط می‌باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته