دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

جام جهانی زیر ۱۷ سال| عبدی: اگر خسته نبودیم، برنده می‌شدیم/ از مردم ایران عذر می‌خواهم

جام جهانی زیر ۱۷ سال| عبدی: اگر خسته نبودیم، برنده می‌شدیم  از مردم ایران عذر می‌خواهم
سرمریی تیم زیر ۱۷ سال ایران گفت:می‌رویم، اما با تیم دیگری در جام دیگری همدیگر را می‌بینیم.
کد خبر : 880457

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسین عبدی، سرمربی تیم نوجوانان پس از شکست مقابل مراکش در ضربات پنالتی در مرحله یک هشتم پایانی جام جهانی عنوان کرد: کسب این نتیجه با فشاری که روی بازیکنانم بود، طبیعی بود. ما تنها یک جلسه تمرین کردیم و درگیر جابه‌جایی بودیم. از یک شهر به شهر دیگر سه ساعت جابه‌جا شدیم و سپس یک مسافرت دو ساعته دیگر هم داشتیم.

وی ادامه داد:مراکش تقریباً پنج روز اینجا بود و این جابه‌جایی به ضرر ما شد. من نام اتفاقات امروز را اشک و لبخند‌ها می‌گذارم. به هر حال ابتدا ما گل به ثمر رساندیم، در ادامه آن‌ها بازی را به تساوی کشاندند و در پنالتی باختیم.

سرمربی تیم نوجوانان خاطرنشان کرد: اگر خسته نبودیم می‌توانستیم برنده باشیم، هر چند بازی خوبی بود و به بچه‌ها تبریک می‌گویم. ما با جام جهانی زیر ۱۷ سال خداحافظی می‌کنیم. می‌رویم، اما با تیم دیگری در جام دیگری همدیگر را می‌بینیم. از فیفا بابت برگزاری این رویداد ممنونم. 

عبدی در پایان اظهار کرد: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و آنطور که لایق آن‌ها بود در زمین ظاهر شویم. امیدواریم در جای دیگر بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر