دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
به مناسبت هفته بسیج برگزار می‌شود:

پویش اهدای خون همدلی با حضور بسیجیان سراسر کشور

پویش اهدای خون همدلی با حضور بسیجیان سراسر کشور
بسیجیان با شرکت در پویش سراسری همدلی با شعار «بسیج مردم برای اهدای خون» به مناسبت هفته بسیج در مراکز انتقال خون سراسر کشور با اهدای خون حمایت خود را از بیماران نشان می‌دهند.
کد خبر : 880419

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آنا، معاون اجتماعی سازمان انتقال خون با اعلام این مطلب پیشاپیش روز بسیج را به همه مردم ایران تبریک گفت و افزود: جامعه بسیجی همیشه با در صحنه بودن و آماده همدلی و همکاری بودن، ظرفیت یاری رسانی و حمایت خود را در هر عرصه‌ای نشان داده است و این بار نیز با شرکت در پویش اهدای خون، از ۲۹ آبان تا ۵ آذر همدلی خود را با بیماران نشان خواهد داد.
 
فردین بلوچی با اشاره به پویش‌های اثر بخش پیشین که  بسیجیان کشور در حمایت از بیماران انجام داده اند، گفت: جامعه بسیجی ثابت کرده با نظام یافتگی و روحیه ایثارگری می‌تواند، نقش مهمی در کمک به تامین ذخایر خون داشته باشد.
 
وی با تاکید بر اهمیت استمرار اهدای خون در فصل سرما گفت: با سرد شدن هوا آمار مراجعان برای اهدای خون نیز کاهش می‌یابد و پویش‌های جمعی اهدای خون می‌توانند در تامین ذخایر خون کمک شایانی داشته باشند.
 
معاون اجتماعی سازمان انتقال خون ضمن دعوت از مردم کشور برای استمرار اهدای خون در ماه‌های پیش رو گفت: نیاز به خون همیشگی است و بیماران همیشه چشم انتظار سخاوت اهدا کنندگان هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر