دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

ماجرای ایراد کارگروه نظارت بر قراردادها به پرسپولیس چیست؟

ماجرای ایراد کارگروه نظارت بر قراردادها به پرسپولیس چیست؟
مشکل مالیاتی یکی از مربیان پرسپولیس و بند قراردادی یکی از بازیکنان دو ایرادی است که 45 روز قبل کارگروه نظارت بر قراردادها گرفته است.
کد خبر : 880418

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در چند روز گذشته همزمان با مطرح شدن ارسال پرونده باشگاه استقلال به کمیته انضباطی موجی از اخبار در مورد پرونده جدید باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی مطرح شده است.

البته که پیش از این اشاره کرده بودیم که کار گروه نظارت بر قراردادها بابت بحث مالیات یکی از مربیان پرسپولیس به این باشگاه ایراد وارد کرده اما اکنون اعلام شده است این پرونده دو ایراد دارد.

ماجرا از این قرار است که بند قرارداد میلاد سرلک دارای مشکلی بوده و همچنین مالیات اوسمار ویرا مربی برزیلی سرخپوشان نیز همانند گولسیانی به عهده باشگاه بوده که مسولان پرسپولیس مدعی هستند در همان روزهای اولی که این ایراد گرفته شد طبق زمان قانونی که کارگروه در اختیارشان گذاشته آن را رفع کرده اند و به همین دلیل تاکید دارند با توجه به اینکه در وقت قانونی این دو ایراد را برطرف کرده اند به طور طبیعی پرونده هم نباید به کمیته انضباطی برود.

باشگاه پرسپولیس در ماجرای ایراد به قرارداد گولسیانی نتوانست در زمان مقرر شده آن را اصلاح کند و به همین دلیل این پرونده به کمیته انضباطی رفت و یک امتیاز از آنها کسر شد. در این پرونده هم مالیات بر عهده باشگاه بوده و هم قرارداد ریالی نبوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر