دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 آبان 1402 - 13:09
دبیر تشکل دانشجویی دانشگاه آزاد داراب:

جهاد امیدآفرینی، مهم‌ترین مأموریت گروه‌های جهادی است

جهاد امیدآفرینی، مهم‌ترین مأموریت گروه‌های جهادی است
محمدرضا غلامی گفت: مهم‌ترین مأموریت در گروه‌های جهادی، جهاد امیدآفرینی است که قطعاً جهادگران در این عرصه سربلند خواهند بود.
کد خبر : 880374

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدرضا غلامی، دبیر تشکل دانشجویی گام دومی‌ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب و دبیر قرارگاه جهادی انقلابیون شهرستان داراب در گردهمایی جهادگران گروه‌های جهادی این شهرستان اظهار کرد:  اینکه بگوییم گروه جهادی، برخی فقط به کار عمرانی فکر می‌کنند؛ اما واقعیت چیزی فراتر از این‌هاست. امروز گروه‌های جهادی در هر عرصه‌ای پرچم‌دار خدمت‌رسانی هستند و مهم‌ترین مأموریت این گروه‌ها جهاد امیدآفرینی است که قطعاً جهادگران در این عرصه هم سربلند خواهند بود.

وی افزود: این امید و ایمان همراه با عمل است که توانسته عزت را برای گروه‌های جهادی به ارمغان بیاورد. آن چیزی که به‌عنوان رمز موفقیت گروه‌های جهادی در تلاطم‌های مختلف انقلاب می‌دانیم این است که جهادگران، طرفدار انقلاب نیستند؛ بلکه طرف انقلاب بوده به این معنا که از دور نایستادیم و تشویق کنیم؛ بلکه در بزنگاه‌های مختلف، کف میدان انقلاب ایستاده‌ایم.

دبیر تشکل دانشجویی گام دومی‌ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب تأکید کرد: باید تعریف جامع و هنرمندانه از گروه‌های جهادی ارائه کنیم نباید بگذاریم، فردی، مسئولی، نهادی و حتی جهادگری به اشتباه تعریف نامناسبی به جامعه القا کند. نباید بگذاریم گروه‌های جهادی به‌عنوان پیمانکاری تلقی شود و جهادگران را به چشم کارگران رایگان ببینند؛ چراکه جهادگران نیرو‌های دغدغه‌مندی بوده که گاهی نسبت به فرد خدمات گیرنده هم، محروم‌تر هستند.

غلامی بیان کرد:امروز در موقعیتی از تاریخ قرار گرفته‌ایم که باید عمیق‌تر، وسیع‌تر و از نگاه تحلیلگرانه به وقایع نگاه کنیم. در نبرد تمدنی جبهه حق با استکبار که نوک این رویارویی در غزه شریف و مقتدر، تجلی پیدا کرده برگه بشریت به نفع حق‌طلبان برگشته و عملیات سراسر غرورآفرین طوفان الاقصی نشان داد که یک گروه رزمنده و مجاهد با امید و ایمان می‌تواند هیمنه پوشالی چهارمین ارتش جهان و امپراتوری رسانه و جنگ روایت‌ها و همه خباثت‌ها را در هم بشکند.

وی اضافه کرد: طوفان الاقصی نشان داد در جنگ بین اراده‌ها و ارابه‌ها در جنگ بین نیرو‌های انسانی با ایمان با تجهیزات و اپراتورها، این انسان با ایمان بوده که پیروز است. کودک، زن و مرد در غزه با استقامت ایستادند و ثابت کردند که خداوند از مؤمنین، ایمان همراه با عمل می‌خرد نه ایمان تنها.

انتهای پیام/

ارسال نظر