دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس اورژانس استان تهران؛

کمبود ۴۳ پایگاه اورژانس در مناطق کم برخوردار

کمبود ۴۳ پایگاه اورژانس در مناطق کم برخوردار
رئیس اورژانس استان تهران با اشاره به کم بهره بودن جدی امکانات اورژانس در شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت، گفت: متأسفانه در این شهرستان‌ها ۴۳ پایگاه کمبود داریم.
کد خبر : 880327

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آنا، رئیس اورژانس استان تهران با اشاره به عقب ماندگی جدی در شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت، گفت: متأسفانه  در این شهرستان ها ۴۳ پایگاه کمبود داریم.

توکلی ادامه داد: با عزم جدی وزارت بهداشت، اراده اورژانس استان تهران و حمایت‌های سازمان اورژانس کشور قطعا کمبود‌ها در این شهرستان‌ها به زودی برطرف خواهد شد، ولی تا زمان رفع این مشکلات به دلیل اینکه کمترین مشکلی در روند خدمت رسانی به شهروندان ایجاد نشود، ماموریت‌های اورژانس هوایی افزایش در این مناطق افزایش پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه در مدت زمان کوتاهی که این شهرستان‌ها به اورژانس استان تهران پیوستند چهار دستگاه موتورلانس برای خدمت‌رسانی به مردم شریف این مناطق افزوده شد گفت: با آنالیز و ارزیابی نقاط پر حادثه در آینده‌ای نزدیک ناوگان موتورلانس در این شهرستان افزایش خواهد یافت.

رئیس اورژانس استان تهران تاکید کرد: امیدواریم با همکاری مسئولان این شهرستان‌ها در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی شاهد بهبود خدمات به شهروندان باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر