دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرلشکر باقری با فرماندهان ارشد انتظامی کرمان دیدار کرد

سرلشکر باقری با فرماندهان ارشد انتظامی کرمان دیدار کرد
رئیس کل ستاد نیروهای مسلح با فرماندهان ارشد انتظامی استان کرمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر : 880300

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، سرلشکر محمد باقری رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح صبح امروز (سه‌شنبه) در نشست با فرماندهان ارشد انتظامی استان کرمان با حضور سردار رادان فرمانده انتظامی کشور اظهار داشت: ارزیابی میدانی ستاد کل نیرو‌های مسلح از بخش‌های نظامی و انتظامی سراسر استان کرمان انجام شده است و مجموع گزارش‌ها بر این مبناست که امنیت بحمدالله در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد و نقاط قوت توسعه یافته و کاستی‌ها کاهش داشته است.

سرلشکر باقری بیان کرد: کرمان استانی پهناور و دارای مسائل و مشکلات متعددی است که وظیفه بسیاری بر دوش فرمانده انتظامی و استان قرار دارد و با حداقل امکانات و اقدامات شبانه‌روزی در حال کار هستند.

رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح تصریح کرد: همه شاخص‌های امنیتی استان کرمان رو به بهبود است و جرم و مشکلات کاهش یافته و کار‌های بسیار سنگین‌تری بر عهده هم رزمان فرماندهی انتظامی گذاشته شده است و انتظامی در جنوب استان تقویت می‌شود و همچنین اقداماتی در مورد کویر و امنیت جامع‌تر در کویر در دستور کار قرار می‌گیرد.

سرلشگر باقری خاطرنشان کرد: امیدوارم با بسیج امکانات در نیرو‌های مسلح و کمک استاندار کرمان و مراجع استانی و ملی به انتظامی استان شاهد موفقیت‌های بیش از پیش باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر