دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رئیس سازمان بسیج اساتید: جبهه مقاومت ثمره شجره طیبه بسیج است

رئیس سازمان بسیج اساتید: جبهه مقاومت ثمره شجره طیبه بسیج است
رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: جبهه مقاومت که امروز با رهبری امام خامنه‌ای با کفر جهانی، آمریکا و صهیونیست در حال مبارزه است ثمره شجره طیبه‌ای است که امام راحل در سال ۵۸ نهال آن را کاشت.
کد خبر : 880285

به گزارش خبرنگار دفاعی و امنیتی خبرگزاری علم و فن آوری آنا، محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید در نشست سراسرس 30 هزار نفری جبهه علمی فرهنگی بسیج اساتید کشور اظهار داشت: امام در پیام آذرماه سال 67 فرمودند که بسیج منحصر به ایران نیست و باید هسته های مقاومت را در تمام جهان ایجاد کرد. این فرمایش امام راحل هم اکنون در حال گسترش در سرتاسر دنیا با وجود پربرکت رهبر فرزانه انقلاب است.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت که امروز با رهبری امام خامنه ای با کفر جهانی با امریکا و صهیونیست در حال جهاد است ثمره شجره طیبه ای ایست که امام در سال 58 نهال آن را کاشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امروز در 210 دانشگاه این نشست با هدف اعلام انزجار اساتید انقلابی از جنایت های استکبار جهانی و ابراز همدلی با مردم مسلمان غزه، گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای بسیجی و نهایتا تشکیل جبهه علمی فرهنگی به منظور تحکیم نقش آفرینی اساتید بسیجی برای حل مشکلات کشور است.

مردانی گفت: ترویج و تعمیق فرهنگ بسیجی در میان جامعه دانشگاهی برای مقابله با ظلم و استکبار تا ازادی قدس و ایجاد تمدن نوین اسلامی از اهداف ما است. روشنگری اساتید و جهاد تبیین و همراه سازی ملل جهان با مقاومت محقق خواهد شد و باید بر این نکته تاکید کرد که امروز مردم غزه پیشگام نهضت جهانی هستند و بر همه واجب است حق این پیشگامی را ادا کنند.

خبر در حال تکمیل است ...

انتهای پیام/

ارسال نظر