دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مرگ تلخ ۳ نفر براثر واژگونی آتشین پراید در اتوبان قم ـ تهران

مرگ تلخ ۳ نفر براثر واژگونی آتشین پراید در اتوبان قم ـ تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ سه نفر در پی واژگونی و آتش گرفتن سواری پراید در محدوده عوارض اتوبان قم ـ تهران خبر داد.
کد خبر : 880276

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت 5:47 صبح امروز یک مورد حادثه واژگونی خودروی سواری و آتش گرفتن آن به سامانه 125 گزارش داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه 50 را به محل حادثه واقع در جنوب به شمال اتوبان قم ـ تهران، نرسیده به عوارضی، تیر برق شماره 21 اعزام کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری پراید با سه سرنشین شامل دو مرد و یک زن در حال حرکت در مسیر جنوب به شمال بزرگراه قم ـ تهران بوده که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و با بلوک‌های سیمانی حاشیه مسیر برخورد کرده است. پس از آن این خودرو واژگون شده و درحالی که سه سرنشین درون آن گرفتار بودند، شعله ور شده است.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان به سرعت عملیات اطفاء حریق را آغاز کرده و حتی از سوی دیگر اتوبان خود را به محل رساندند، گفت: آتش‌ خیلی زود خاموش شده و افراد محبوس در میان شعله‌های آتش از درون کابین خودرو خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند که متاسفانه مرگ هر سه نفر به دلیل شدت جراحات وارده تایید و اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: با اطفای کامل حریق، خودرو به محل امنی در حاشیه مسیر منتقل شد، اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و محل نیز برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تحویل داده شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر