دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آبان 1402 - 16:24

انتقاد معاون حقوقی رئیس جمهور از رفتار دوگانه نهادهای حقوق بشری در قبال غزه

انتقاد معاون حقوقی رئیس جمهور از رفتار دوگانه نهادهای حقوق بشری در قبال  غزه
معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه نهاد‌های بین المللی رفتار دوگانه داشته و کارآیی ندارند و چشم خود را بر جنایات صهیونیست‌ها بسته‌اند، اضافه کرد: دولت‌های غربی و سازمان‌های بین‌المللی در قبال جنایات غزه سکوت مرگباری اتخاذ کرده‌اند.
کد خبر : 879995

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس جمهور در رابطه با جنایات رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، فلسطین و غزه اظهارکرد:جای تأسف است دیوان کیفری بین‌المللی به وظیفه ذاتی خود که رسیدگی به نسل‌کشی و جنایت‌جنگی و جنایت علیه بشریت صهیونیست‌هاست عمل نمی‌کند.

وی افزود: شکایت قبلی فلسطینی‌ها از رژیم صهیونیستی برای سال ۲۰۱۴ است؛ اگر به آن شکایت رسیدگی می‌شد شاید آنقدر الان شاهد جنایات صهیونیست‌ها نبودیم. کلیه نهاد‌های بین المللی وجاهت حقوقی خود را در دنیا از دست داده اند و دیگر ملت‌ها به این نهاد‌ها امیدی دارند.

معاون حقوقی رئیس جمهور با تأکید بر اینکه نهاد‌های بین المللی رفتار دوگانه داشته و کارآیی ندارند و چشم خود را بر جنایات صهیونیست‌ها بسته‌اند، اضافه کرد: دولت‌های غربی و سازمان‌های بین‌المللی در قبال جنایات غزه سکوت مرگباری اتخاذ کرده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته