دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آبان 1402 - 12:44

تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز

تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز
ماشین لباسشویی ال جی هدیه تکنولوژی است، باید با نگهداری خوب و بهترین شیوه‌های استفاده از آن مراقبت کرد. نوع درمانی که آن را انجام می‌دهید به میزان کارکرد و عمر مفید آن بستگی دارد.
کد خبر : 879930

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری‌ آنا،ماشین لباسشویی ال جی هدیه تکنولوژی است، باید با نگهداری خوب و بهترین شیوه های استفاده از آن مراقبت کرد. نوع درمانی که آن را انجام می دهید به میزان کارکرد و عمر مفید آن بستگی دارد.

همه ما می دانیم که تمام لباسشویی ها به مرور زمان خراب می شوند و نیاز به تعمیرات دارند. برای مقابله با انواع مشکلات لباسشویی ال جی خود می توانید با مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز تماس بگیرید و یا خودتان با خواندن این متن شروع به کار تعمیرات نمایید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

اگر ماشین لباسشویی شما ناگهان روشن نشود، ممکن است فیوز حرارتی نیز مسئول باشد. ماشین های لباسشویی دارای فیوزهای حرارتی یکپارچه هستند.

فیوز حرارتی ماشین لباسشویی را از گرمای بیش از حد ناشی از سایر عیوب فنی محافظت می کند. به عنوان مثال، اگر تسمه محرک شکسته یا موتور معیوب باشد.

اگر فیوز حرارتی قطع شده است، همیشه باید به دنبال علت اصلی گرم شدن بیش از حد باشید. فقط در صورتی که هیچ خطایی را شناسایی نکرده اید، باید فیوز حرارتی را به همراه کارشناسان تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز تعویض کنید.

همچنین ممکن است ماژول عملکرد ماشین لباسشویی باعث ایجاد مشکل و در نتیجه روشن نشدن آن شود. با ماژول عامل می توانید دستگاه را روشن و خاموش کنید و برنامه ها را انتخاب کنید. ممکن است تک تک کلیدها خراب شده و یا کل منبع تغذیه کلیدها مختل شود.

برای انجام این کار، هر دکمه را با استفاده از آن بررسی کنید. اگر همه دکمه ها کار نمی کنند، ممکن است نیاز به تعویض ماژول کنترل داشته باشد. اگر متوجه شدید که کل صفحه نمایش معیوب است، باید منبع تغذیه ماژول عامل را آزمایش کنید. برای انجام این کار، طبق توصیه ی متخصص های تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز یک مولتی متر در تنظیمات اهم متر بردارید و تداوم را بررسی کنید.

چرا لباسشویی ال جی من ناگهان خاموش و دوباره روشن می شود؟

دلیل اصلی این نقص، خراب بودن برد کنترل است. برد کنترل سایر اجزای ماشین لباسشویی شما را با برق تامین می کند و اطلاعات حسگرها را ارزیابی می کند. اگر برد کنترل معیوب باشد، ماشین لباسشویی شما نیز ممکن است از کار بیفتد.

ابتدا برد کنترل را از نظر اجزای سوخته یا مناطق سوخته بررسی کنید. از آنجایی که برای بررسی الکترونیک نیاز به دانش تخصصی بالایی است، توصیه می کنیم با تکنسین های تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز مشورت کنید.

C:\Users\141\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\نمایندگی-تعمیرات-ماشین-لباسشویی-ال-جی-در-شیراز.jpg

ماشین لباسشویی ال جی من به شدت لرزش دارد

آیا احساس می کنید ماشین لباسشویی شما به طور غیرعادی می لرزد و در اتاق می پرد؟ به دلایلی ناشناخته صدای آن بلندتر و بلندتر می شود و به طور غیر یکنواخت کار می کند؟

تیم تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز به شما توصیه می کند لیست زیر را مرور کنید و عملکرد مربوطه دستگاه خود را بررسی کنید:

ماشین لباسشویی را به درستی تراز کنید

هر ماشین لباسشویی دارای پایه های قابل تنظیم است تا بتوانید دستگاه را به طور بهینه با شرایط اتاقی که در آن قرار دارد تطبیق دهید. اگر ماشین لباسشویی صاف نمی ایستد، به خصوص هنگام چرخش، ممکن است این اتفاق بیفتد که دستگاه شروع به لرزش غیرمعمول قوی و بلند کند و به معنای واقعی کلمه بالا و پایین بپرد.

ماشین لباسشویی خود را به درستی تراز کنید. در بهترین حالت، شما از سطح روح استفاده می کنید و سطح صحیح ماشین لباسشویی خود را بررسی می کنید.

قفل حمل و نقل برداشته شده است؟

یک ماشین لباسشویی با لرزش شدید یا حتی "پرش" نشان می دهد که شما فراموش کرده اید که قفل های حمل و نقل را جدا کنید، به خصوص پس از نصب اولیه یا حرکت. برای لودرهای جلو، اینها معمولاً 4 پیچ در پشت ماشین لباسشویی هستند. اینها باید حذف شوند.

کمک فنرها

سومین دلیل متداول که باعث می شود ماشین لباسشویی به شدت ارتعاش کند، یک یا چند ضربه گیر شکسته یا فرسوده است.

کمک فنرها همانطور که از نامش پیداست لرزش درام را کاهش می دهند. به خصوص اگر دستگاه شما کمی قدیمی تر باشد، کمک فنرها ممکن است فرسوده شده باشند. این باعث می شود که کل ماشین لباسشویی به لرزه درآید. اگر متوجه شکستگی یا سایش شدید، قطعات باید به همراه تیم تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز تعویض شوند.

توصیه ی تیم تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز برای نچرخیدن ماشین لباسشویی ال جی

یکی از دلایل مهم عدم چرخش ماشین لباسشویی یک یا چند ضربه گیر شکسته یا فرسوده است.

کمک فنرها همانطور که از نامش پیداست لرزش درام را کاهش می دهند. به خصوص اگر دستگاه شما کمی قدیمی تر باشد، کمک فنرها ممکن است فرسوده شده باشند. این باعث می شود که کل ماشین لباسشویی به لرزه درآید. اگر ماشین لباسشویی را به صورت موضعی جابجا کنید، کمک فنرها نیز ممکن است آسیب ببینند.

برای تعویض کمک فنرها، طبق توصیه ی نیروهای نمایندگی لباسشویی ال جی در شیراز ابتدا از قرارگیری صحیح آنها اطمینان حاصل کنید. سپس قطعات را از نظر شکستگی یا سایش بررسی کنید. اگر متوجه شکستگی یا سایش شدید، قطعات باید تعویض شوند.

C:\Users\141\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\خدمات-تعمیرات-ماشین-لباسشویی-ال-جی-در-شیراز.jpg

آسیب قفل درب لباسشویی ال جی

اگر ماشین لباسشویی شما دیگر نمی چرخد ​​و نمی دانید چرا درب لباسشویی شما باز نمی شود، وقت آن است که قفل در را بررسی کنید. ماشین لباسشویی همیشه فقط زمانی روشن می شود که درب کاملاً بسته باشد و این موضوع بر روی تابلوی کنترل نشان داده شده است.

اگر قفل درب معیوب باشد، ممکن است ماشین لباسشویی ال جی شما اطلاعات نادرستی دریافت کند. کارشناسان تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز برای چنین مواقعی توصیه می کنند ابتدا قفل را از نظر آسیب خارجی بررسی کنید. برای این کار باید کاف درب ماشین لباسشویی را بردارید تا از داخل به قطعه دسترسی داشته باشید. اگر قفل در ماشین لباسشویی شما آسیب دیده است، برای مثال شکستگی قابل مشاهده در پلاستیک یا کابل گم شده است، توصیه می شود قطعه را به همراه نیروهای نمایندگی لباسشویی ال جی در شیراز تعویض کنید.

اگر هیچ چیز غیرعادی در خارج قابل مشاهده نیست، می توانید قطعه را از نظر تداوم الکتریکی بررسی کنید. برای انجام این کار، از یک مولتی متر و نوع اندازه گیری "تست تداوم" استفاده کنید. به این صورت است که پیوستگی یک مدار و عملکرد یک جزء را اندازه گیری می کنید.

چرا ماشین لباسشویی ال جی من هنگام چرخش صدا ایجاد می کند؟

اگر ماشین شما هنگام چرخش صدا ایجاد می کند، به احتمال زیاد ماشین لباسشویی شما قطعات کوچکی را «بلع» کرده است. این می تواند جوراب، آویز سوتین یا سایر لباس های کوچکی باشد که بین وان و طبل قرار گرفته اند. اینها با هر چرخه شستشو صداهای بلند ایجاد می کنند.

خبر خوب کارشناسان تعمیر لباسشویی ال جی در شیراز این است که می توانید این مشکل را با چند مرحله کوچک برطرف کنید و دستگاه شما دوباره بی صدا و روان کار می کند.

هنگام کار با ماشین لباسشویی، مطمئن شوید که برق را خاموش کرده و هر زمان که تعمیر انجام می شود، آب را خاموش کنید. در غیر این صورت خطر برق گرفتگی یا سیل وجود دارد.

دریچه بازرسی ماشین لباسشویی را که در پشت قرار دارد باز کنید. سپس فقط المنت گرمایش را بردارید تا بتوانید قسمت های کوچک را از طریق یک دهانه کوچک ببینید و جدا کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظر