دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
محمدی در گفت‌وگو با آنا خبر داد:

استقبال سرد شهروندان تهرانی از اجرای طرح پلاک ایمن

استقبال سرد شهروندان تهرانی از اجرای طرح پلاک ایمن
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: شهروندان تهرانی به خوبی از اجرای طرح پلاک ایمن استقبال نکردند و عمده‌ترین علل آن این است که هم تبلیغات ضعیف بوده و هم فکر می‌کنند استفاده از این ظرفیت برای آن‌ها هزینه دارد.
کد خبر : 879920

قدرت الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: طرح پلاک ایمن همچنان در سطح شهر تهران در حال اجراست و ظرفیت‌های مورد نیاز اجرای این طرح همچنان در آتش‌نشانی موجود است.

وی اضافه کرد: شهروندان تهرانی تاکنون استقبال خوبی از اجرای طرح پلاک ایمن که اجرای آن توسط سازمان آتش‌نشانی مدیریت می‌شود، ندارند وگرنه هم ظرفیت‌های ما آماده و هم سامانه مرتبط با اجرای این طرح در حال فعالیت است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: در حال افزایش حجم تبلیغات طرح پلاک ایمن هستیم و امیدواریم با افزایش تبلیغات در این خصوص اطلاعات مردم هم بیشتر شود و از آن استقبال کنند.

محمدی یادآور شد: شاید شهروندان احساس می‌کنند که در صورتی که بخواهند پیگیری اجرای طرح پلاک ایمن برای منزل خود باشند، هزینه‌ای برای آن‌ها در پی خواهد داشت، در صورتی اجرای این طرح برای همه شهروندان به طور کامل رایگان انجام می‌شود.

وی در ادامه به ارائه مشاوره به شهروندان و ساکنین خانه‌های متقاضی اجرای طرح پلاک ایمن اشاره و تصریح کرد: با ارائه مشاوره‌های لازم به شهروندان کمک می‌کنیم سطح ایمنی منازل خود را افزایش بدهند.

ضرورت افزایش تبلیغات رسانه‌ای طرح پلاک ایمن

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: با اجرای طرح پلاک ایمن به شهروندانی که موارد مورد تأکید آتش‌نشانی را در منازل خود عملی کنند، یک کد به عنوان پلاک ایمن داده می‌شود.

محمدی اضافه کرد: دریافت پلاک ایمن علاوه بر اینکه بر افزایش امنیت روانی ساکنان منازل تأثیر دارد، روی افزایش قیمت خانه به عنوان منزل مسکونی ایمن تأثیر بسزایی خواهد داشت.

وی تأکید کرد: رسانه‌های مختلف باید در انجام تبلیغات ضرورت اجرای طرح پلاک ایمن در منازلشان کمک کنند تا در نهایت شهروندان تهرانی به طور کامل در جریان رایگان اجرا شدن این طرح قرار بگیرند و برای دریافت پلاک ایمن از آتش‌نشانی اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر