دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آبان 1402 - 12:13

حملات مقاومت لبنان به مواضع صهیونیست‌ها

حملات مقاومت لبنان به مواضع صهیونیست‌ها
مقاومت اسلامی در لبنان بار دیگر اعلام کرد، مبارزان حزب‌الله نقاطی متعلق به صهیونیست‌ها را با سلاح‌های مناسب هدف قراردادند. رسانه‌های عبری نیز گزارش دادند، آژیرهای خطر در شهرک صهیونیستی واقع در الجلیل غربی به صدا درآمدند و شش موشک از لبنان شلیک شد.
کد خبر : 879917

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، شبکه المیادین گزارش داد، مقاومت اسلامی در لبنان در بیانیه‌ای امروز (یکشنبه) اعلام کرد: در حمایت از غزه مبارزان ما صبح امروز مقر الضهیره و نقطه الجرادح را با سلاح‌های مناسب هدف قراردادند.

حزب‌الله لبنان افزود: تجمع نیروهای اشغالگر را در مرکز «سریه مستحدث» در مقر جل العلام نیز هدف قراردادیم و تلفاتی بین آن‌ها به‌جا گذاشتیم.

این در حالی است که شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد، به دنبال به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک صهیونیستی «شلومی» در الجلیل غربی، شش موشک از لبنان پرتاب شد که بدون گزارش تلفات در مناطق باز سقوط کردند.

خبرنگار الجزیره هم گفت که آژیرهای خطر در شلومی و الجلیل غربی در مجاورت مرز جنوب غربی لبنان به صدا درآمدند.

همچنین تپه «حمامص» و دشت «مرجعیون» لبنان مورد حملات توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی قرار گرفت. ارتش این رژیم کمی پیش هم شهرک «الطیبه» را با سه خمپاره و شهرک «طلعه القلیعه» را با سه خمپاره دیگر و نیز اطراف القوزح و یاطر در شهرستان بنت جبیل لبنان را هدف قرارداد.

حملات به الجبین، طیر حرفا و علما الشعب از دیگر نقاطی بود که اشغالگران هدف حملات توپخانه‌ای قراردادند.

شایان‌ذکر است که از هشتم اکتبر، مرز لبنان و اراضی اشغالی فلسطین هرروز صحنه حملات متقابل بین ارتش اشغالگر از یک‌سو و حزب‌الله و گروه‌های فلسطینی در لبنان از سوی دیگر بوده که از هر دو طرف کشته و زخمی‌هایی بر جای گذاشته است.

در پی حملات هوایی نیروهای رژیم صهیونیستی که شب گذشته انجام شد، صبح امروز یکشنبه وضعیت در جنوب شرقی لبنان بسیار شکننده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر