دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 آبان 1402 - 18:04

تازه‌ترین جنایت رژیم صهیونیستی با بمباران مدرسه‌ای در غزه + فیلم

تازه‌ترین جنایت رژیم صهیونیستی با بمباران مدرسه‌ای در غزه + فیلم
رژیم صهیونیستی مدرسه الفاخوره را که هزاران آواره از اردوگاه جبالیا در شمال غزه را در خود جای داده بود، بمباران کرد و چندین نفر را به خاک و خون و کشید.
کد خبر : 879781

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا،  به گزارش منابع آگاه در این حمله تا کنون ۳ نفر به شهادت رسیده و ۴۵ نفر مجروح شده اند. این آمار، قطعی نیست.

طبق تازه‌ترین اطلاعات که از منابع رسانه‌ای فلسطینی به دست آمده است،  رژیم صهیونیستی در این حمله از سلاح ممنوعه فسفر سفید استفاده کرده است.

دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه با تأیید این خبر خاطرنشان کرد که رژیم صهیونیستی طی ساعت‌های اخیر همه مبانی حیاتی و زیرساختی غزه را هدف قرار داده است که از آن جمله می‌توان به بمباران پروژه پنل‌های خورشیدی و ژنراتور‌های برق مؤسسات و خانه‌های شهروندان به خصوص در مناطق اطراف بیمارستان الشفا اشاره کرد.

نیرو‌های صهیونیستی همچنان به حملات خود علیه غزه ادامه می‌دهند به طوری که در یکی از حملات خود قایق‌های جنگی این رژیم سواحل دریایی غزه را گلوله باران کردند.

این در حالی است که جنگنده‌های این رژیم در ده‌ها نوبت به منطقه النصیرات و خیابان المنصوره در محله الشجاعیه و تل الزعتر حمله کرده و ذخایر آب رفح را هم هدف قرار دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته