دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 آبان 1402 - 14:30

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد و اداره کل بهزیستی اصفهان

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد و اداره کل بهزیستی اصفهان
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اصفهان با اداره کل بهزیستی این استان در راستای اجرای طرح پویش با حضور مسئولان به امضا رسید.
کد خبر : 879723

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اصفهان با اداره کل بهزیستی استان در جلسه‌ای با حضور مسئولان در راستای امور آموزشی، پژوهشی، درمانی، فناوری و اجرای طرح پویش امضا شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در این جلسه اظهار کرد: در راستای اجرای طرح پویش و تقویت و توسعه همکاری‌های میان سازمانی و با هدف ایجاد و تقویت مناسبات آموزشی، پژوهشی و درمانی، این دانشگاه و اداره کل بهزیستی استان این تفاهم‌نامه به امضا رسید.

پیام نجفی بیان کرد: این تفاهم‌نامه که برای مدت سه سال منعقد شد، برای هر یک از طرفین تعهداتی ایجاد کرده که تعهدات دانشگاه شامل ایجاد شرایط حضور دانشجویان در اداره کل بهزیستی در قالب طرح پویش، اجرای طرح‌ها و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی مشترک، برگزاری اردو‌های جهادی در زمینه‌های روانشناسی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی مشترک، همکاری در اجرای کارورزی دانشجویان در مراکز تحت نظارت بهزیستی و مواردی از این قبیل بود.

وی افزود: همچنین مواردی ازجمله تعیین حامی (سرپرست) برای دانشجویان متقاضی طرح پویش با هماهنگی دانشگاه، برگزاری نمایشگاه، کمپین، همایش‌ها و سمینار‌های علمی مشترک، اجرای برنامه‌های خیریه در زمینه‌های مشاوره و روانشناسی و ... به صورت مشترک، مساعدت در صدور پروانه برای کلینیک جامع روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، ارائه خدمات خیریه به دانشجویان معلول و در معرض آسیب و خانواده آنان، مشارکت در برنامه‌های پیشگیری و مداخله در بحران طلاق و ... نیز ازجمله تعهدات اداره کل بهزیستی استان اصفهان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: استفاده از امکانات و تجهیزات و اماکن طرفین در برنامه‌های مشترک ازجمله امکان استفاده رایگان این دانشگاه از ساختمان سوله‌ای متعلق به بهزیستی برای راه‌اندازی رشته‌های علوم پزشکی مورد نیاز بهزیستی مانند بینایی‌سنجی و کاردرمانی ازجمله توافقات مهم این تفاهم‌نامه بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر