دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
انتخاب رساله‌ها و پایان نامه‌های برتر؛

فراخوان پژوهش در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

فراخوان پژوهش در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
مرکز الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت از پایان‌نامه‌ها و رسائل دفاع‌شده درباره پیشرفت اسلامی-ایرانی، قدردانی می‌کند.
کد خبر : 879604

به گزارش خبرنگار گروه پژوهش خبرگزاری علم و فناوری آنا، ژرف‌نگری و گسترش تفکر، پژوهش و نظریه‌پردازی و گفتمان‌سازی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از اهداف اصلی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است.

در این راستا تعیین خطوط و زمینه‌های علمی و پژوهشی مورد نیاز در خصوص الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت و برقراری ارتباط مؤثر با نخبگان و پژوهشگران و اندیشمندان این عرصه، شناسایی و بهره‌مندی از داشته‌های پژوهشی و آثار علمی برجسته و تحقیقات انجام شده در قالب رسائل و پایان‌نامه‌های برتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاهی و حوزوی کشور در زمینه الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت و معرفی و تقدیر از آن‌ها دارای اهمیت است.

قدردانی از پژوهش‌های دانشگاهی برتر با موضوع الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت


در این جهت مرکز الگو از سال ۱۳۹۳ اقدام به تقدیر از پایان نامه‌ها و رسائل مرتبط با پیشرفت اسلامی ایرانی کرده است. به مانند هر سال در پاییزفراخوان تقدیر از پایان نامه‌ها و رساله‌ها در سامانه مربوطه اعلان عمومی می‌گردد.

لحاظ نمودن تنوع در رشته‌های تحصیلی و پوشش دادن دانشگاه‌های بیشتر از اهداف فراخوان است.

در مرحله بعدی آثار ثبت نام شده برای ارزیابی انتخاب خواهند شد. سرانجام مراسم تقدیر از پایان نامه‌ها و رسائل برتر و شایسته تقدیر با حضور نویسندگان و اساتید راهنمای رساله‌ها همزمان با کنفرانس سالانه مرکز در فصل بهار برگزار خواهد گردید.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به این نشانی مراجعه کنند: https://thesis.olgou.ir قابل توجه پژوهشگران آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال چکیده آثار ۱۵ دی ماه است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته